ERJ 03.05.2017 (VIP 19.04.2017)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Elfengård (ELFE7333) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, ratsastajalta 4 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla ERJ 331-360 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm

1. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Pimeän Loitsu 
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077 
4. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744 
5. Jere PK (VRL-14433) - Pirttihilla VH14-018-1298 
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Plentyn Bach VH14-026-0215 
7. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Uninuttu
8. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105
9. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743
10. Jere PK (VRL-14433) - Haihattara VH16-018-2336
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076
12. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
13. Mette (VRL-13589) - Smile with Style
14. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740
15. matty (VRL-00816) - Asfalttiviidakkovekara VH17-018-0254
16. Lissu T. (VRL-12701) - Hui Hyydyke
17. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus
18. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749
19. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
20. Jere PK (VRL-14433) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750
21. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Herttakuningatar
22. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720
23. Jere PK (VRL-14433) - Variini VH16-018-2349
24. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Poniini
25. Natalia PK (VRL-05175) - Huvin Ilotulitus VH17-018-0751
26. Lissu T. (VRL-12701) - Huvipuistohaaveri
27. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni
28. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666
29. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marenki
30. Mette (VRL-13589) - Rakkauslaulu
31. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410
32. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
33. Mette (VRL-13589) - Fuchsia Festival
34. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
35. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetär VH16-018-1706
36. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746
37. dookie (VRL-04373) - Hornanhopia VH17-018-0690
38. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747
39. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi
40. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748

2. 110cm

1. Lissu T. (VRL-12701) - Huvipuistohaaveri 
2. Natalia PK (VRL-05175) - Kaunon Marinette VH17-018-0268 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Pimeän Loitsu 
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwrmgattock Heledd VH14-026-0126 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Hui Hyydyke 
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Leodegrance VH14-023-0149 
7. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
8. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743
9. Jere PK (VRL-14433) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750
10. Jere PK (VRL-14433) - Haihattara VH16-018-2336
11. Cannabia PK (VRL-00033) - Hopean Välke VH16-018-1550
12. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509
13. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666
14. Cannabia PK (VRL-00033) - Sukkanauhakäärme VH14-018-1445
15. Mette (VRL-13589) - Haamuprinsessa
16. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi
17. matty (VRL-00816) - Asfalttiviidakkovekara VH17-018-0254
18. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetär VH16-018-1706
19. Mette (VRL-13589) - Kissanminttu
20. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus
21. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105
22. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
23. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marenki
24. Cannabia PK (VRL-00033) - Huvitutin Erviina VH17-018-0308
25. dookie (VRL-04373) - Hornanhopia VH17-018-0690
26. Ireth (VRL-03777) - Kärmeniemen Unna VH17-018-0379
27. Natalia PK (VRL-05175) - Koistilan Latukka VH17-018-0497
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077
29. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
30. Ireth (VRL-03777) - Farbranch Nessus VH17-069-0008
31. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410
32. Mette (VRL-13589) - Mustaherukka
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076
34. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720
35. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
36. Jere PK (VRL-14433) - Pirttihilla VH14-018-1298
37. Cannabia PK (VRL-00033) - Kristalliprinsessa VH14-018-1306
38. Jere PK (VRL-14433) - Variini VH16-018-2349
39. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jäähippu VH17-018-0581
40. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kaukaa Viisas VH17-018-0580