ERJ 02.05.2017 (VIP 19.04.2017)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Elfengård (ELFE7333) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, ratsastajalta 4 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla ERJ 331-360 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm

1. Lissu T. (VRL-12701) - Huvipuistohaaveri 
2. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666 
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077 
4. Jere PK (VRL-14433) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750 
5. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734 
6. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina 
7. Jere PK (VRL-14433) - Pirttihilla VH14-018-1298
8. Jere PK (VRL-14433) - Haihattara VH16-018-2336
9. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410
10. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Plentyn Bach VH14-026-0215
12. Lissu T. (VRL-12701) - Hui Hyydyke
13. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105
14. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi
15. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Poniini
16. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus
17. Mette (VRL-13589) - Rakkauslaulu
18. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Uninuttu
19. Mette (VRL-13589) - Smile with Style
20. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749
21. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetär VH16-018-1706
22. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
23. matty (VRL-00816) - Asfalttiviidakkovekara VH17-018-0254
24. Lissu T. (VRL-12701) - Pimeän Loitsu
25. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Herttakuningatar
26. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509
27. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747
28. Natalia PK (VRL-05175) - Huvin Ilotulitus VH17-018-0751
29. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marenki
30. Jere PK (VRL-14433) - Variini VH16-018-2349
31. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
32. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744
33. dookie (VRL-04373) - Hornanhopia VH17-018-0690
34. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
36. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720
37. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076
38. Mette (VRL-13589) - Fuchsia Festival
39. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740
40. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746

2. 110cm

1. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720 
2. Natalia PK (VRL-05175) - Koistilan Latukka VH17-018-0497 
3. Mette (VRL-13589) - Kissanminttu 
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077 
5. Jere PK (VRL-14433) - Pirttihilla VH14-018-1298 
6. Jere PK (VRL-14433) - Variini VH16-018-2349 
7. Cannabia PK (VRL-00033) - Kristalliprinsessa VH14-018-1306
8. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
9. Cannabia PK (VRL-00033) - Huvitutin Erviina VH17-018-0308
10. Jere PK (VRL-14433) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Leodegrance VH14-023-0149
12. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus
13. Ireth (VRL-03777) - Kärmeniemen Unna VH17-018-0379
14. matty (VRL-00816) - Asfalttiviidakkovekara VH17-018-0254
15. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076
17. Cannabia PK (VRL-00033) - Sukkanauhakäärme VH14-018-1445
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwrmgattock Heledd VH14-026-0126
19. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi
20. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kaukaa Viisas VH17-018-0580
21. Cannabia PK (VRL-00033) - Hopean Välke VH16-018-1550
22. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666
23. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
24. Lissu T. (VRL-12701) - Pimeän Loitsu
25. Jere PK (VRL-14433) - Haihattara VH16-018-2336
26. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743
27. Mette (VRL-13589) - Mustaherukka
28. Lissu T. (VRL-12701) - Huvipuistohaaveri
29. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
30. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marenki
31. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetär VH16-018-1706
32. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105
33. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
34. Mette (VRL-13589) - Haamuprinsessa
35. dookie (VRL-04373) - Hornanhopia VH17-018-0690
36. Ireth (VRL-03777) - Farbranch Nessus VH17-069-0008
37. Natalia PK (VRL-05175) - Kaunon Marinette VH17-018-0268
38. Lissu T. (VRL-12701) - Hui Hyydyke
39. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410
40. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jäähippu VH17-018-0581