ERJ 01.05.2017 (VIP 19.04.2017)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Elfengård (ELFE7333) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, ratsastajalta 4 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla ERJ 331-360 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm

1. Jere PK (VRL-14433) - Pirttihilla VH14-018-1298 
2. Mette (VRL-13589) - Fuchsia Festival 
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077 
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076 
5. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747 
6. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marenki 
7. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Uninuttu
8. Jere PK (VRL-14433) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750
9. Mette (VRL-13589) - Smile with Style
10. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni
11. Natalia PK (VRL-05175) - Huvin Ilotulitus VH17-018-0751
12. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744
13. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749
14. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Herttakuningatar
15. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
16. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743
17. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410
18. matty (VRL-00816) - Asfalttiviidakkovekara VH17-018-0254
19. Jere PK (VRL-14433) - Variini VH16-018-2349
20. Lissu T. (VRL-12701) - Hui Hyydyke
21. dookie (VRL-04373) - Hornanhopia VH17-018-0690
22. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
23. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi
24. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Poniini
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Plentyn Bach VH14-026-0215
26. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666
27. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus
28. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
29. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetär VH16-018-1706
30. Jere PK (VRL-14433) - Haihattara VH16-018-2336
31. Mette (VRL-13589) - Rakkauslaulu
32. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740
33. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509
34. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720
35. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
36. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105
37. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746
38. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
39. Lissu T. (VRL-12701) - Pimeän Loitsu
40. Lissu T. (VRL-12701) - Huvipuistohaaveri

2. 110cm

1. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina 
2. Natalia PK (VRL-05175) - Kaunon Marinette VH17-018-0268 
3. Ireth (VRL-03777) - Kärmeniemen Unna VH17-018-0379 
4. Jere PK (VRL-14433) - Haihattara VH16-018-2336 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Hui Hyydyke 
6. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743 
7. Mette (VRL-13589) - Mustaherukka
8. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kaukaa Viisas VH17-018-0580
9. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
10. dookie (VRL-04373) - Hornanhopia VH17-018-0690
11. Jere PK (VRL-14433) - Variini VH16-018-2349
12. Mette (VRL-13589) - Kissanminttu
13. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jäähippu VH17-018-0581
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwrmgattock Heledd VH14-026-0126
15. Cannabia PK (VRL-00033) - Huvitutin Erviina VH17-018-0308
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077
17. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105
18. Ireth (VRL-03777) - Farbranch Nessus VH17-069-0008
19. Cannabia PK (VRL-00033) - Sukkanauhakäärme VH14-018-1445
20. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720
21. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi
22. Jere PK (VRL-14433) - Pirttihilla VH14-018-1298
23. Lissu T. (VRL-12701) - Huvipuistohaaveri
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076
25. Jere PK (VRL-14433) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750
26. Lissu T. (VRL-12701) - Pimeän Loitsu
27. Natalia PK (VRL-05175) - Koistilan Latukka VH17-018-0497
28. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marenki
29. Mette (VRL-13589) - Haamuprinsessa
30. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
31. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410
32. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
33. Cannabia PK (VRL-00033) - Hopean Välke VH16-018-1550
34. Cannabia PK (VRL-00033) - Kristalliprinsessa VH14-018-1306
35. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus
36. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509
37. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666
38. matty (VRL-00816) - Asfalttiviidakkovekara VH17-018-0254
39. Tuulia T. (VRL-00084) - Leodegrance VH14-023-0149
40. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetär VH16-018-1706