ERJ 07.05.2017 (VIP 19.04.2017)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Karhumetsä (KARH8272) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, ratsastajalta 4 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla ERJ 301-330 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm

1. matty (VRL-00816) - Asfalttiviidakkovekara VH17-018-0254 
2. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746 
3. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi 
4. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749 
5. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marenki 
6. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509 
7. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Pakkomielle VH17-018-0242
8. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
9. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Poniini
10. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747
11. Jere PK (VRL-14433) - Huvin Ilotulitus VH17-018-0751
12. Lissu T. (VRL-12701) - Hui Hyydyke
13. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
14. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
15. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Unelias VH17-018-0411
17. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetär VH16-018-1706
18. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
19. dookie (VRL-04373) - Hornanhopia VH17-018-0690
20. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720
21. Jere PK (VRL-14433) - Haihattara VH16-018-2336
22. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni
23. Otterley (VRL-12757) - Vähäpellon Romanssi
24. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Herttakuningatar
25. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410
26. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Cabeirá QT VH05-015-5075
28. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105
29. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Uninuttu
30. Lissu T. (VRL-12701) - Huvipuistohaaveri
31. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Pääkallokiitäjä VH17-018-0739
32. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus
33. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666
34. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Ffrind VH06-024-4727
35. Lissu T. (VRL-12701) - Pimeän Loitsu
36. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743
37. Otterley (VRL-12757) - Vähäpellon Lemmenlaulu
38. Tuulia T. (VRL-00084) - Kelmin Rebecca VH14-029-0317
39. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Kotitonttu VH17-018-0741
40. Jere PK (VRL-14433) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750

2. 110cm

1. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Kotitonttu VH17-018-0741 
2. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi 
3. Ireth (VRL-03777) - Farbranch Nessus VH17-069-0008 
4. Jere PK (VRL-14433) - Huvin Ilotulitus VH17-018-0751 
5. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746 
6. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Pääkallokiitäjä VH17-018-0739 
7. matty (VRL-00816) - Asfalttiviidakkovekara VH17-018-0254
8. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
9. Lissu T. (VRL-12701) - Huvipuistohaaveri
10. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747
11. Jere PK (VRL-14433) - Haihattara VH16-018-2336
12. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jäähippu VH17-018-0581
13. Lissu T. (VRL-12701) - Pimeän Loitsu
14. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666
15. Ireth (VRL-03777) - Kärmeniemen Unna VH17-018-0379
16. dookie (VRL-04373) - Hornanhopia VH17-018-0690
17. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744
18. Otterley (VRL-12757) - Vähäpellon Romanssi
19. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743
20. Lissu T. (VRL-12701) - Hui Hyydyke
21. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105
22. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus
23. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749
24. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Sadonkorjuusirppi VH16-018-2549
26. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
27. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kaukaa Viisas VH17-018-0580
28. Jere PK (VRL-14433) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750
29. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
30. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Hopean Pikku-Misteli VH17-018-0328
32. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Wiineri VH16-018-2657
34. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marenki
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Tuonetar VH17-018-0560
36. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720
37. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509
38. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetär VH16-018-1706
39. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Pakkomielle VH17-018-0242
40. Otterley (VRL-12757) - Vähäpellon Lemmenlaulu