ERJ 01.05.2017 (VIP 19.04.2017)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Vähäpelto (VHPE5669) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, ratsastajalta 4 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla ERJ 301-330 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm

1. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi 
2. Jere PK (VRL-14433) - Huvin Ilotulitus VH17-018-0751 
3. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734 
4. Jere PK (VRL-14433) - Haihattara VH16-018-2336 
5. dookie (VRL-04373) - Hornanhopia VH17-018-0690 
6. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marenki 
7. Lissu T. (VRL-12701) - Hui Hyydyke
8. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744
9. Otterley (VRL-12757) - Vähäpellon Lemmenlaulu
10. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Pakkomielle VH17-018-0242
11. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Kotitonttu VH17-018-0741
12. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746
13. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Herttakuningatar
14. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus
15. Jere PK (VRL-14433) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750
16. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Poniini
17. Lissu T. (VRL-12701) - Pimeän Loitsu
18. Otterley (VRL-12757) - Vähäpellon Romanssi
19. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749
20. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Pääkallokiitäjä VH17-018-0739
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Ffrind VH06-024-4727
22. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105
23. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720
24. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Unelias VH17-018-0411
26. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Cabeirá QT VH05-015-5075
28. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Kelmin Rebecca VH14-029-0317
30. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509
31. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
32. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Uninuttu
33. matty (VRL-00816) - Asfalttiviidakkovekara VH17-018-0254
34. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740
35. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
36. Lissu T. (VRL-12701) - Huvipuistohaaveri
37. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
38. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743
39. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni
40. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetär VH16-018-1706

2. 110cm

1. dookie (VRL-04373) - Hornanhopia VH17-018-0690 
2. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105 
3. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744 
4. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Kotitonttu VH17-018-0741 
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Hopean Pikku-Misteli VH17-018-0328 
6. Lissu T. (VRL-12701) - Hui Hyydyke 
7. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetär VH16-018-1706
8. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marenki
9. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509
10. Otterley (VRL-12757) - Vähäpellon Lemmenlaulu
11. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746
12. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747
13. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740
14. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi
15. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749
16. Jere PK (VRL-14433) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750
17. Lissu T. (VRL-12701) - Pimeän Loitsu
18. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Tuonetar VH17-018-0560
20. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jäähippu VH17-018-0581
21. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410
22. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
23. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Wiineri VH16-018-2657
25. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kaukaa Viisas VH17-018-0580
26. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743
27. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Pakkomielle VH17-018-0242
28. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Sadonkorjuusirppi VH16-018-2549
30. matty (VRL-00816) - Asfalttiviidakkovekara VH17-018-0254
31. Jere PK (VRL-14433) - Huvin Ilotulitus VH17-018-0751
32. Otterley (VRL-12757) - Vähäpellon Romanssi
33. Lissu T. (VRL-12701) - Huvipuistohaaveri
34. Jere PK (VRL-14433) - Haihattara VH16-018-2336
35. Ireth (VRL-03777) - Farbranch Nessus VH17-069-0008
36. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
37. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Pääkallokiitäjä VH17-018-0739
38. Ireth (VRL-03777) - Kärmeniemen Unna VH17-018-0379
39. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
40. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748