ERJ 05.05.2017 (VIP 19.04.2017)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Cranleigh Equestrian Centre (CRAN2276) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, ratsastajalta 4 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla ERJ 301-330 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm

1. Tuulia T. (VRL-00084) - Cabeirá QT VH05-015-5075 
2. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509 
3. Jere PK (VRL-14433) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750 
4. Otterley (VRL-12757) - Vähäpellon Romanssi 
5. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Herttakuningatar 
6. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740 
7. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720
8. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105
9. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
10. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Kotitonttu VH17-018-0741
11. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni
12. Lissu T. (VRL-12701) - Huvipuistohaaveri
13. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743
14. Otterley (VRL-12757) - Vähäpellon Lemmenlaulu
15. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744
16. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus
17. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746
18. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
19. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Pakkomielle VH17-018-0242
20. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749
21. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
22. matty (VRL-00816) - Asfalttiviidakkovekara VH17-018-0254
23. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666
24. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
25. Lissu T. (VRL-12701) - Hui Hyydyke
26. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetär VH16-018-1706
27. Jere PK (VRL-14433) - Haihattara VH16-018-2336
28. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747
29. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Pääkallokiitäjä VH17-018-0739
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Ffrind VH06-024-4727
31. dookie (VRL-04373) - Hornanhopia VH17-018-0690
32. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410
33. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marenki
34. Jere PK (VRL-14433) - Huvin Ilotulitus VH17-018-0751
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Unelias VH17-018-0411
36. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Poniini
37. Lissu T. (VRL-12701) - Pimeän Loitsu
38. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi
39. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Uninuttu
40. Tuulia T. (VRL-00084) - Kelmin Rebecca VH14-029-0317

2. 110cm

1. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Wiineri VH16-018-2657 
2. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743 
3. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Huvipuistohaaveri 
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Tuonetar VH17-018-0560 
6. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748 
7. Ireth (VRL-03777) - Kärmeniemen Unna VH17-018-0379
8. Jere PK (VRL-14433) - Huvin Ilotulitus VH17-018-0751
9. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Pakkomielle VH17-018-0242
10. Otterley (VRL-12757) - Vähäpellon Lemmenlaulu
11. Lissu T. (VRL-12701) - Pimeän Loitsu
12. Lissu T. (VRL-12701) - Hui Hyydyke
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Sadonkorjuusirppi VH16-018-2549
14. dookie (VRL-04373) - Hornanhopia VH17-018-0690
15. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kaukaa Viisas VH17-018-0580
16. Jere PK (VRL-14433) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750
17. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105
18. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744
19. Ireth (VRL-03777) - Farbranch Nessus VH17-069-0008
20. Jere PK (VRL-14433) - Haihattara VH16-018-2336
21. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Pääkallokiitäjä VH17-018-0739
22. matty (VRL-00816) - Asfalttiviidakkovekara VH17-018-0254
23. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410
24. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marenki
25. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Kotitonttu VH17-018-0741
26. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
27. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi
28. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746
29. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jäähippu VH17-018-0581
30. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666
31. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509
32. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetär VH16-018-1706
33. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
34. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
35. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720
36. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus
37. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740
38. Tuulia T. (VRL-00084) - Hopean Pikku-Misteli VH17-018-0328
39. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749
40. Otterley (VRL-12757) - Vähäpellon Romanssi