ERJ 29.04.2017 (VIP 18.04.2017)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Huhtala (HUHT7582) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, ratsastajalta 4 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla ERJ 211-240 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 100cm
2. 100cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 100cm

1. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Satakieli VH17-018-0742 
2. Cannabia PK (VRL-00033) - Ruoholan Suvilintu VH14-018-1296 
3. Oresama (VRL-02753) - Kaukomieli 
4. Dimma (VRL-08204) - Yvette Daff VH16-001-0360 
5. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi 
6. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746 
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Villahaan Esteriina VH16-018-2745
8. Cannabia PK (VRL-00033) - Syrjän Tuska VH16-018-2099
9. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Windsparrow VH17-035-0010
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuiskulan Petomania VH17-018-0601
11. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740
12. Oresama (VRL-02753) - Jatsin Taika-Aika VH17-018-0305
13. Sorel (VRL-00884) - Mörkövaaran Heipähei VH14-018-1968
14. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Karmalita VH16-018-2317
15. Dimma (VRL-08204) - Claridge Rajiya ox
16. Sorel (VRL-00884) - Sallan Helmi VH16-018-2337
17. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Rääväsuu
18. Dimma (VRL-08204) - CLAr Grigoriy VH16-001-0002
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Nupun Ukonvirva VH16-018-2490
20. VP (VRL-14355) - Vappulan Huiska VH17-018-0760
21. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Kärmeniemen Mihkel VH17-018-0599
23. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
24. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
25. Oresama (VRL-02753) - Suhina-Lempi VH17-018-0711
26. Nikki (VRL-14085) - Ankylosing Spondylitis VH17-121-0041
27. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744
28. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kotitonttu VH17-018-0741
29. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Pääkallokiitäjä VH17-018-0739
30. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Syysruno
31. dookie (VRL-04373) - Hunajamäen Kahvitahra VH16-018-2209
32. VP (VRL-14355) - Runolempi VH17-018-0717
33. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Muotitietoinen
34. Dimma (VRL-08204) - Claridge Pelagiya VH16-001-0352
35. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pusuttaja
36. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749
37. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743
38. dookie (VRL-04373) - Mortemia VH17-018-0240
39. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Mistparrow VH17-035-0011
40. dookie (VRL-04373) - Ketkutus VH16-018-2413

2. 100cm

1. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748 
2. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi 
3. Cannabia PK (VRL-00033) - Syrjän Tuska VH16-018-2099 
4. VP (VRL-14355) - Runolempi VH17-018-0717 
5. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744 
6. Cannabia PK (VRL-00033) - Keijunkehrä VH14-018-1300 
7. dookie (VRL-04373) - Hunajamäen Kahvitahra VH16-018-2209
8. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
9. Dimma (VRL-08204) - Yvette Daff VH16-001-0360
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Vuornan Noitarumpu VH16-018-2495
11. Ireth (VRL-03777) - Nupun Aavekuningas VH17-018-0467
12. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Satakieli VH17-018-0742
13. Sorel (VRL-00884) - Helmen Joosa VH04-018-1688
14. dookie (VRL-04373) - Ketkutus VH16-018-2413
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Nupun Lasiliina VH16-018-2776
16. Dimma (VRL-08204) - CLAr Grigoriy VH16-001-0002
17. Dimma (VRL-08204) - Claridge Rajiya ox
18. Oresama (VRL-02753) - Suhina-Lempi VH17-018-0711
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Valkovilja VH16-018-2502
20. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747
21. VP (VRL-14355) - Vappulan Huiska VH17-018-0760
22. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Karmalita VH16-018-2317
23. Sorel (VRL-00884) - Huvin Aamutuima VH13-018-0928
24. Oresama (VRL-02753) - Jatsin Taika-Aika VH17-018-0305
25. Nikki (VRL-14085) - Ankylosing Spondylitis VH17-121-0041
26. Sorel (VRL-00884) - Viehättävän Lumilla VH13-018-0554
27. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sinitaivas VH17-018-0434
28. Cannabia PK (VRL-00033) - Ruoholan Suvilintu VH14-018-1296
29. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kotitonttu VH17-018-0741
30. dookie (VRL-04373) - Mortemia VH17-018-0240
31. Sorel (VRL-00884) - Hortensian Kuulilja VH17-018-0193
32. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Pääkallokiitäjä VH17-018-0739
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Lettumaakari VH16-018-2384
34. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pirtsakka VH15-018-0866
35. Oresama (VRL-02753) - Kaukomieli
36. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740
37. Dimma (VRL-08204) - Claridge Pelagiya VH16-001-0352
38. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Tyrmäys VH17-018-0582
39. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743
40. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749