ERJ 28.04.2017 (VIP 18.04.2017)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Huhtala (HUHT7582) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, ratsastajalta 4 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla ERJ 211-240 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 100cm
2. 100cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 100cm

1. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749 
2. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Rääväsuu 
3. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Pääkallokiitäjä VH17-018-0739 
4. Cannabia PK (VRL-00033) - Ruoholan Suvilintu VH14-018-1296 
5. Sorel (VRL-00884) - Mörkövaaran Heipähei VH14-018-1968 
6. dookie (VRL-04373) - Hunajamäen Kahvitahra VH16-018-2209 
7. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
8. Oresama (VRL-02753) - Kaukomieli
9. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi
10. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740
11. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pusuttaja
12. dookie (VRL-04373) - Ketkutus VH16-018-2413
13. Oresama (VRL-02753) - Suhina-Lempi VH17-018-0711
14. Sorel (VRL-00884) - Sallan Helmi VH16-018-2337
15. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Muotitietoinen
16. Dimma (VRL-08204) - Claridge Pelagiya VH16-001-0352
17. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Syysruno
18. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Mistparrow VH17-035-0011
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Kärmeniemen Mihkel VH17-018-0599
20. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743
21. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Satakieli VH17-018-0742
22. Oresama (VRL-02753) - Jatsin Taika-Aika VH17-018-0305
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuiskulan Petomania VH17-018-0601
24. Dimma (VRL-08204) - Yvette Daff VH16-001-0360
25. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
26. Dimma (VRL-08204) - CLAr Grigoriy VH16-001-0002
27. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kotitonttu VH17-018-0741
28. dookie (VRL-04373) - Mortemia VH17-018-0240
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Nupun Ukonvirva VH16-018-2490
30. Nikki (VRL-14085) - Ankylosing Spondylitis VH17-121-0041
31. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747
32. VP (VRL-14355) - Runolempi VH17-018-0717
33. VP (VRL-14355) - Vappulan Huiska VH17-018-0760
34. Dimma (VRL-08204) - Claridge Rajiya ox
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Villahaan Esteriina VH16-018-2745
36. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Karmalita VH16-018-2317
37. Cannabia PK (VRL-00033) - Syrjän Tuska VH16-018-2099
38. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746
39. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Windsparrow VH17-035-0010
40. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744

2. 100cm

1. Nikki (VRL-14085) - Ankylosing Spondylitis VH17-121-0041 
2. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sinitaivas VH17-018-0434 
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Lettumaakari VH16-018-2384 
4. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Karmalita VH16-018-2317 
5. Cannabia PK (VRL-00033) - Ruoholan Suvilintu VH14-018-1296 
6. Sorel (VRL-00884) - Viehättävän Lumilla VH13-018-0554 
7. Oresama (VRL-02753) - Suhina-Lempi VH17-018-0711
8. Oresama (VRL-02753) - Jatsin Taika-Aika VH17-018-0305
9. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Nupun Lasiliina VH16-018-2776
11. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kotitonttu VH17-018-0741
12. Dimma (VRL-08204) - CLAr Grigoriy VH16-001-0002
13. VP (VRL-14355) - Vappulan Huiska VH17-018-0760
14. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744
15. Dimma (VRL-08204) - Claridge Pelagiya VH16-001-0352
16. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Satakieli VH17-018-0742
17. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi
18. VP (VRL-14355) - Runolempi VH17-018-0717
19. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Pääkallokiitäjä VH17-018-0739
20. Oresama (VRL-02753) - Kaukomieli
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Valkovilja VH16-018-2502
22. Sorel (VRL-00884) - Hortensian Kuulilja VH17-018-0193
23. dookie (VRL-04373) - Hunajamäen Kahvitahra VH16-018-2209
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Vuornan Noitarumpu VH16-018-2495
25. Sorel (VRL-00884) - Huvin Aamutuima VH13-018-0928
26. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
27. dookie (VRL-04373) - Ketkutus VH16-018-2413
28. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740
29. Cannabia PK (VRL-00033) - Keijunkehrä VH14-018-1300
30. Dimma (VRL-08204) - Claridge Rajiya ox
31. Dimma (VRL-08204) - Yvette Daff VH16-001-0360
32. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747
33. Sorel (VRL-00884) - Helmen Joosa VH04-018-1688
34. dookie (VRL-04373) - Mortemia VH17-018-0240
35. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Tyrmäys VH17-018-0582
36. Ireth (VRL-03777) - Nupun Aavekuningas VH17-018-0467
37. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743
38. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749
39. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pirtsakka VH15-018-0866
40. Cannabia PK (VRL-00033) - Syrjän Tuska VH16-018-2099