ERJ 29.04.2017 (VIP 18.04.2017)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Rebellion (REBL9281) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, ratsastajalta 4 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla ERJ 211-240 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 100cm
2. 100cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 100cm

1. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi 
2. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746 
3. Cannabia PK (VRL-00033) - Syrjän Tuska VH16-018-2099 
4. Nikki (VRL-14085) - Ankylosing Spondylitis VH17-121-0041 
5. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743 
6. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Rääväsuu 
7. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Windsparrow VH17-035-0010
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Kärmeniemen Mihkel VH17-018-0599
9. Oresama (VRL-02753) - Jatsin Taika-Aika VH17-018-0305
10. dookie (VRL-04373) - Mortemia VH17-018-0240
11. dookie (VRL-04373) - Ketkutus VH16-018-2413
12. Cannabia PK (VRL-00033) - Ruoholan Suvilintu VH14-018-1296
13. Dimma (VRL-08204) - CLAr Grigoriy VH16-001-0002
14. dookie (VRL-04373) - Hunajamäen Kahvitahra VH16-018-2209
15. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kotitonttu VH17-018-0741
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuiskulan Petomania VH17-018-0601
17. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Muotitietoinen
18. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Mistparrow VH17-035-0011
19. Oresama (VRL-02753) - Kaukomieli
20. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740
21. VP (VRL-14355) - Vappulan Huiska VH17-018-0760
22. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
23. VP (VRL-14355) - Runolempi VH17-018-0717
24. Sorel (VRL-00884) - Mörkövaaran Heipähei VH14-018-1968
25. Sorel (VRL-00884) - Sallan Helmi VH16-018-2337
26. Oresama (VRL-02753) - Suhina-Lempi VH17-018-0711
27. Dimma (VRL-08204) - Claridge Rajiya ox
28. Dimma (VRL-08204) - Yvette Daff VH16-001-0360
29. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749
30. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Satakieli VH17-018-0742
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Nupun Ukonvirva VH16-018-2490
32. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744
33. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Syysruno
34. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
35. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pusuttaja
36. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Pääkallokiitäjä VH17-018-0739
37. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747
38. Tuulia T. (VRL-00084) - Villahaan Esteriina VH16-018-2745
39. Dimma (VRL-08204) - Claridge Pelagiya VH16-001-0352
40. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Karmalita VH16-018-2317

2. 100cm

1. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Satakieli VH17-018-0742 
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Vuornan Noitarumpu VH16-018-2495 
3. Sorel (VRL-00884) - Huvin Aamutuima VH13-018-0928 
4. Cannabia PK (VRL-00033) - Syrjän Tuska VH16-018-2099 
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Lettumaakari VH16-018-2384 
6. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina 
7. dookie (VRL-04373) - Ketkutus VH16-018-2413
8. Oresama (VRL-02753) - Suhina-Lempi VH17-018-0711
9. dookie (VRL-04373) - Hunajamäen Kahvitahra VH16-018-2209
10. Dimma (VRL-08204) - Claridge Pelagiya VH16-001-0352
11. Dimma (VRL-08204) - Claridge Rajiya ox
12. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747
13. Nikki (VRL-14085) - Ankylosing Spondylitis VH17-121-0041
14. Sorel (VRL-00884) - Viehättävän Lumilla VH13-018-0554
15. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kotitonttu VH17-018-0741
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Valkovilja VH16-018-2502
17. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi
18. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743
19. Cannabia PK (VRL-00033) - Keijunkehrä VH14-018-1300
20. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740
21. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Tyrmäys VH17-018-0582
22. VP (VRL-14355) - Runolempi VH17-018-0717
23. dookie (VRL-04373) - Mortemia VH17-018-0240
24. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Pääkallokiitäjä VH17-018-0739
25. Oresama (VRL-02753) - Jatsin Taika-Aika VH17-018-0305
26. Ireth (VRL-03777) - Nupun Aavekuningas VH17-018-0467
27. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sinitaivas VH17-018-0434
28. Oresama (VRL-02753) - Kaukomieli
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Nupun Lasiliina VH16-018-2776
30. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Karmalita VH16-018-2317
31. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749
32. Dimma (VRL-08204) - CLAr Grigoriy VH16-001-0002
33. VP (VRL-14355) - Vappulan Huiska VH17-018-0760
34. Sorel (VRL-00884) - Hortensian Kuulilja VH17-018-0193
35. Sorel (VRL-00884) - Helmen Joosa VH04-018-1688
36. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744
37. Dimma (VRL-08204) - Yvette Daff VH16-001-0360
38. Cannabia PK (VRL-00033) - Ruoholan Suvilintu VH14-018-1296
39. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
40. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pirtsakka VH15-018-0866