ERJ 23.04.2017 (VIP 18.04.2017)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Rebellion (REBL9281) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, ratsastajalta 4 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla ERJ 211-240 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 100cm
2. 100cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 100cm

1. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746 
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Villahaan Esteriina VH16-018-2745 
3. Dimma (VRL-08204) - Yvette Daff VH16-001-0360 
4. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kotitonttu VH17-018-0741 
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuiskulan Petomania VH17-018-0601 
6. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747 
7. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Syysruno
8. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi
9. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Pääkallokiitäjä VH17-018-0739
10. dookie (VRL-04373) - Ketkutus VH16-018-2413
11. Sorel (VRL-00884) - Mörkövaaran Heipähei VH14-018-1968
12. dookie (VRL-04373) - Hunajamäen Kahvitahra VH16-018-2209
13. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
14. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Mistparrow VH17-035-0011
15. Cannabia PK (VRL-00033) - Syrjän Tuska VH16-018-2099
16. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Windsparrow VH17-035-0010
17. VP (VRL-14355) - Vappulan Huiska VH17-018-0760
18. Oresama (VRL-02753) - Suhina-Lempi VH17-018-0711
19. Sorel (VRL-00884) - Sallan Helmi VH16-018-2337
20. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749
21. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Kärmeniemen Mihkel VH17-018-0599
23. dookie (VRL-04373) - Mortemia VH17-018-0240
24. Dimma (VRL-08204) - Claridge Pelagiya VH16-001-0352
25. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Muotitietoinen
26. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
27. VP (VRL-14355) - Runolempi VH17-018-0717
28. Oresama (VRL-02753) - Jatsin Taika-Aika VH17-018-0305
29. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Satakieli VH17-018-0742
30. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Karmalita VH16-018-2317
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Nupun Ukonvirva VH16-018-2490
32. Cannabia PK (VRL-00033) - Ruoholan Suvilintu VH14-018-1296
33. Dimma (VRL-08204) - CLAr Grigoriy VH16-001-0002
34. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744
35. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pusuttaja
36. Oresama (VRL-02753) - Kaukomieli
37. Nikki (VRL-14085) - Ankylosing Spondylitis VH17-121-0041
38. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740
39. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Rääväsuu
40. Dimma (VRL-08204) - Claridge Rajiya ox

2. 100cm

1. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Lettumaakari VH16-018-2384 
2. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740 
3. Sorel (VRL-00884) - Hortensian Kuulilja VH17-018-0193 
4. Sorel (VRL-00884) - Helmen Joosa VH04-018-1688 
5. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pirtsakka VH15-018-0866 
6. Dimma (VRL-08204) - Claridge Rajiya ox 
7. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
8. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747
9. Dimma (VRL-08204) - CLAr Grigoriy VH16-001-0002
10. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
11. VP (VRL-14355) - Runolempi VH17-018-0717
12. dookie (VRL-04373) - Mortemia VH17-018-0240
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Valkovilja VH16-018-2502
14. Oresama (VRL-02753) - Suhina-Lempi VH17-018-0711
15. Sorel (VRL-00884) - Viehättävän Lumilla VH13-018-0554
16. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Karmalita VH16-018-2317
17. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kotitonttu VH17-018-0741
18. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Pääkallokiitäjä VH17-018-0739
19. Cannabia PK (VRL-00033) - Syrjän Tuska VH16-018-2099
20. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749
21. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Satakieli VH17-018-0742
22. Dimma (VRL-08204) - Yvette Daff VH16-001-0360
23. Cannabia PK (VRL-00033) - Ruoholan Suvilintu VH14-018-1296
24. Oresama (VRL-02753) - Jatsin Taika-Aika VH17-018-0305
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Vuornan Noitarumpu VH16-018-2495
26. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744
27. Sorel (VRL-00884) - Huvin Aamutuima VH13-018-0928
28. VP (VRL-14355) - Vappulan Huiska VH17-018-0760
29. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi
30. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Tyrmäys VH17-018-0582
31. dookie (VRL-04373) - Hunajamäen Kahvitahra VH16-018-2209
32. Cannabia PK (VRL-00033) - Keijunkehrä VH14-018-1300
33. Nikki (VRL-14085) - Ankylosing Spondylitis VH17-121-0041
34. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743
35. Ireth (VRL-03777) - Nupun Aavekuningas VH17-018-0467
36. Oresama (VRL-02753) - Kaukomieli
37. dookie (VRL-04373) - Ketkutus VH16-018-2413
38. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sinitaivas VH17-018-0434
39. Tuulia T. (VRL-00084) - Nupun Lasiliina VH16-018-2776
40. Dimma (VRL-08204) - Claridge Pelagiya VH16-001-0352