ERJ 22.04.2017 (VIP 18.04.2017)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Rebellion (REBL9281) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, ratsastajalta 4 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla ERJ 211-240 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 100cm
2. 100cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 100cm

1. Oresama (VRL-02753) - Jatsin Taika-Aika VH17-018-0305 
2. VP (VRL-14355) - Vappulan Huiska VH17-018-0760 
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuiskulan Petomania VH17-018-0601 
4. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Satakieli VH17-018-0742 
5. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina 
6. Sorel (VRL-00884) - Sallan Helmi VH16-018-2337 
7. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Muotitietoinen
8. Dimma (VRL-08204) - Claridge Pelagiya VH16-001-0352
9. Cannabia PK (VRL-00033) - Ruoholan Suvilintu VH14-018-1296
10. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Karmalita VH16-018-2317
11. Dimma (VRL-08204) - Yvette Daff VH16-001-0360
12. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi
13. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749
14. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Nupun Ukonvirva VH16-018-2490
16. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Windsparrow VH17-035-0010
17. dookie (VRL-04373) - Mortemia VH17-018-0240
18. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744
19. Cannabia PK (VRL-00033) - Syrjän Tuska VH16-018-2099
20. Nikki (VRL-14085) - Ankylosing Spondylitis VH17-121-0041
21. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Syysruno
22. Sorel (VRL-00884) - Mörkövaaran Heipähei VH14-018-1968
23. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743
24. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746
25. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Rääväsuu
26. Dimma (VRL-08204) - CLAr Grigoriy VH16-001-0002
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Villahaan Esteriina VH16-018-2745
28. dookie (VRL-04373) - Ketkutus VH16-018-2413
29. dookie (VRL-04373) - Hunajamäen Kahvitahra VH16-018-2209
30. Oresama (VRL-02753) - Suhina-Lempi VH17-018-0711
31. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pusuttaja
32. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
33. Oresama (VRL-02753) - Kaukomieli
34. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Mistparrow VH17-035-0011
35. Dimma (VRL-08204) - Claridge Rajiya ox
36. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Pääkallokiitäjä VH17-018-0739
37. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747
38. VP (VRL-14355) - Runolempi VH17-018-0717
39. Tuulia T. (VRL-00084) - Kärmeniemen Mihkel VH17-018-0599
40. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kotitonttu VH17-018-0741

2. 100cm

1. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743 
2. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Karmalita VH16-018-2317 
3. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Tyrmäys VH17-018-0582 
4. Oresama (VRL-02753) - Suhina-Lempi VH17-018-0711 
5. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740 
6. Sorel (VRL-00884) - Viehättävän Lumilla VH13-018-0554 
7. Cannabia PK (VRL-00033) - Ruoholan Suvilintu VH14-018-1296
8. dookie (VRL-04373) - Mortemia VH17-018-0240
9. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749
10. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pirtsakka VH15-018-0866
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Valkovilja VH16-018-2502
12. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Satakieli VH17-018-0742
13. Sorel (VRL-00884) - Hortensian Kuulilja VH17-018-0193
14. Dimma (VRL-08204) - Claridge Rajiya ox
15. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Pääkallokiitäjä VH17-018-0739
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Nupun Lasiliina VH16-018-2776
17. Cannabia PK (VRL-00033) - Syrjän Tuska VH16-018-2099
18. Dimma (VRL-08204) - CLAr Grigoriy VH16-001-0002
19. VP (VRL-14355) - Runolempi VH17-018-0717
20. Oresama (VRL-02753) - Kaukomieli
21. Nikki (VRL-14085) - Ankylosing Spondylitis VH17-121-0041
22. Sorel (VRL-00884) - Helmen Joosa VH04-018-1688
23. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747
24. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
25. Oresama (VRL-02753) - Jatsin Taika-Aika VH17-018-0305
26. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
27. dookie (VRL-04373) - Ketkutus VH16-018-2413
28. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Lettumaakari VH16-018-2384
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Vuornan Noitarumpu VH16-018-2495
31. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744
32. Dimma (VRL-08204) - Yvette Daff VH16-001-0360
33. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sinitaivas VH17-018-0434
34. Sorel (VRL-00884) - Huvin Aamutuima VH13-018-0928
35. Dimma (VRL-08204) - Claridge Pelagiya VH16-001-0352
36. VP (VRL-14355) - Vappulan Huiska VH17-018-0760
37. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kotitonttu VH17-018-0741
38. Ireth (VRL-03777) - Nupun Aavekuningas VH17-018-0467
39. Cannabia PK (VRL-00033) - Keijunkehrä VH14-018-1300
40. dookie (VRL-04373) - Hunajamäen Kahvitahra VH16-018-2209