ERJ 21.04.2017 (VIP 18.04.2017)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Rebellion (REBL9281) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, ratsastajalta 4 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla ERJ 211-240 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 100cm
2. 100cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 100cm

1. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi 
2. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744 
3. Sorel (VRL-00884) - Mörkövaaran Heipähei VH14-018-1968 
4. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Pääkallokiitäjä VH17-018-0739 
5. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746 
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Villahaan Esteriina VH16-018-2745 
7. Oresama (VRL-02753) - Kaukomieli
8. dookie (VRL-04373) - Hunajamäen Kahvitahra VH16-018-2209
9. VP (VRL-14355) - Vappulan Huiska VH17-018-0760
10. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743
11. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Satakieli VH17-018-0742
12. Cannabia PK (VRL-00033) - Syrjän Tuska VH16-018-2099
13. Dimma (VRL-08204) - Claridge Rajiya ox
14. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740
15. Cannabia PK (VRL-00033) - Ruoholan Suvilintu VH14-018-1296
16. Nikki (VRL-14085) - Ankylosing Spondylitis VH17-121-0041
17. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
18. Oresama (VRL-02753) - Suhina-Lempi VH17-018-0711
19. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Mistparrow VH17-035-0011
20. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Windsparrow VH17-035-0010
21. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pusuttaja
22. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Karmalita VH16-018-2317
23. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Rääväsuu
24. Oresama (VRL-02753) - Jatsin Taika-Aika VH17-018-0305
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Kärmeniemen Mihkel VH17-018-0599
26. Sorel (VRL-00884) - Sallan Helmi VH16-018-2337
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuiskulan Petomania VH17-018-0601
28. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
29. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kotitonttu VH17-018-0741
30. Dimma (VRL-08204) - Claridge Pelagiya VH16-001-0352
31. Dimma (VRL-08204) - Yvette Daff VH16-001-0360
32. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Muotitietoinen
33. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749
34. Dimma (VRL-08204) - CLAr Grigoriy VH16-001-0002
35. dookie (VRL-04373) - Ketkutus VH16-018-2413
36. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747
37. VP (VRL-14355) - Runolempi VH17-018-0717
38. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Syysruno
39. dookie (VRL-04373) - Mortemia VH17-018-0240
40. Tuulia T. (VRL-00084) - Nupun Ukonvirva VH16-018-2490

2. 100cm

1. Dimma (VRL-08204) - Claridge Rajiya ox 
2. dookie (VRL-04373) - Ketkutus VH16-018-2413 
3. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Pääkallokiitäjä VH17-018-0739 
4. dookie (VRL-04373) - Hunajamäen Kahvitahra VH16-018-2209 
5. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pirtsakka VH15-018-0866 
6. Sorel (VRL-00884) - Helmen Joosa VH04-018-1688 
7. Sorel (VRL-00884) - Huvin Aamutuima VH13-018-0928
8. Sorel (VRL-00884) - Viehättävän Lumilla VH13-018-0554
9. Cannabia PK (VRL-00033) - Ruoholan Suvilintu VH14-018-1296
10. Ireth (VRL-03777) - Nupun Aavekuningas VH17-018-0467
11. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Tyrmäys VH17-018-0582
12. Cannabia PK (VRL-00033) - Keijunkehrä VH14-018-1300
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Valkovilja VH16-018-2502
14. Sorel (VRL-00884) - Hortensian Kuulilja VH17-018-0193
15. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Karmalita VH16-018-2317
16. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743
17. Dimma (VRL-08204) - CLAr Grigoriy VH16-001-0002
18. VP (VRL-14355) - Vappulan Huiska VH17-018-0760
19. Nikki (VRL-14085) - Ankylosing Spondylitis VH17-121-0041
20. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Vuornan Noitarumpu VH16-018-2495
22. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
23. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749
24. VP (VRL-14355) - Runolempi VH17-018-0717
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Lettumaakari VH16-018-2384
26. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi
27. Oresama (VRL-02753) - Kaukomieli
28. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sinitaivas VH17-018-0434
29. Dimma (VRL-08204) - Claridge Pelagiya VH16-001-0352
30. Oresama (VRL-02753) - Jatsin Taika-Aika VH17-018-0305
31. Dimma (VRL-08204) - Yvette Daff VH16-001-0360
32. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744
33. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kotitonttu VH17-018-0741
34. Tuulia T. (VRL-00084) - Nupun Lasiliina VH16-018-2776
35. dookie (VRL-04373) - Mortemia VH17-018-0240
36. Oresama (VRL-02753) - Suhina-Lempi VH17-018-0711
37. Cannabia PK (VRL-00033) - Syrjän Tuska VH16-018-2099
38. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740
39. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747
40. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Satakieli VH17-018-0742