ERJ 04.03.2018 (VIP 15.02.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Vaahterapolku (VAAH8874)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla ERJ 481-520 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm

1. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374 
2. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Meet me at the Morgue 
4. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784 
5. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial 
6. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
7. Veera R. (VRL-10735) - Fareeda Trick
8. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
9. Veera R. (VRL-10735) - Shamrock Thrill
10. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
11. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
12. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
13. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
14. Veera R. (VRL-10735) - Cadillac Krypton
15. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
16. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse
17. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
18. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
19. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
20. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445
21. Sorel (VRL-00884) - Huvin Laventeli VH17-018-1064
22. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214
23. Natalia PK (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447
24. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie
25. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
26. Molly (VRL-14516) - Conqueror Z
27. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
28. Sorel (VRL-00884) - Kermarastas VH17-018-1219
29. Sorel (VRL-00884) - Lumolintu VH17-018-1220
30. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Ripper

2. 110cm

1. Sorel (VRL-00884) - Liljan Usvatar VH17-018-1170 
2. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443 
3. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303 
4. Sorel (VRL-00884) - Huvin Savusumu VH17-018-1067 
5. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera 
6. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
7. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214
8. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445
9. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
10. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Ripper
11. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
12. Sorel (VRL-00884) - Huvin Tuonetar VH17-018-1062
13. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
14. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie
15. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
16. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse
17. Veera R. (VRL-10735) - Samira SILV
18. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial
19. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
20. Natalia PK (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447
21. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
22. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
23. Veera R. (VRL-10735) - Eclipse KV
24. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
25. Molly (VRL-14516) - Conqueror Z
26. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784
27. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
28. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
29. Veera R. (VRL-10735) - Graverobber Feig
30. Lissu T. (VRL-12701) - Meet me at the Morgue