KRJ 01.06.2018 (VIP 31.05.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Jeili (JEIL1205)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla KRJ 951-1000 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055 
2. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085 
3. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Kaamoskaiho VH18-018-0274 
4. Sorel (VRL-00884) - Kiikkuva Kaneliomena VH18-018-0146 
5. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056 
6. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457
7. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar
8. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan
9. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
10. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
11. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
12. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
13. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
14. Sonja (VRL-11911) - Afterglow VH17-026-0011
15. Sorel (VRL-00884) - Huvin Unenlahja VH18-018-0173
16. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
17. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
18. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia
19. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
20. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057
21. Sorel (VRL-00884) - Lemmenluoti VH18-018-0147
22. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
23. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Tiikeli
24. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Mokkary
25. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016
26. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
27. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918
28. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana
29. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
30. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737

2. Helppo A

1. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071 
2. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075 
3. matty (VRL-00816) - Tatti-T 
4. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918 
5. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737 
6. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
7. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
8. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
9. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
10. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
11. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057
12. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar
13. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Uisko
14. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
15. Sorel (VRL-00884) - Huvin Surmansyöjä VH18-018-0148
16. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056
17. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Mokkary
18. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
19. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457
20. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
21. Sonja (VRL-11911) - Afterglow VH17-026-0011
22. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
23. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana
24. Sorel (VRL-00884) - Huvin Waniljaunelmia VH18-018-0145
25. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia
26. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016
27. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
28. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan
29. Sorel (VRL-00884) - Huvin Noitavaino VH18-018-0171
30. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053