KRJ 08.06.2018 (VIP 31.05.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Winterhold (WINT7716)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla KRJ 951-1000 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. Sonja (VRL-11911) - Afterglow VH17-026-0011 
2. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075 
3. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055 
4. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457 
5. Sorel (VRL-00884) - Huvin Unenlahja VH18-018-0173 
6. Sorel (VRL-00884) - Kiikkuva Kaneliomena VH18-018-0146
7. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
8. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918
9. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Mokkary
10. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Tiikeli
11. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar
12. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
13. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
14. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia
15. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana
16. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
17. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
18. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
19. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
20. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
21. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056
22. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan
23. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057
24. Sorel (VRL-00884) - Lemmenluoti VH18-018-0147
25. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
26. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
27. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737
28. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
29. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Kaamoskaiho VH18-018-0274
30. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016

2. Helppo A

1. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana 
2. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457 
3. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918 
4. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008 
5. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056 
6. Sorel (VRL-00884) - Huvin Surmansyöjä VH18-018-0148
7. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar
8. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
9. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
10. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Uisko
11. matty (VRL-00816) - Tatti-T
12. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
13. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737
14. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
15. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
16. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Mokkary
17. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
18. Sorel (VRL-00884) - Huvin Waniljaunelmia VH18-018-0145
19. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016
20. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
21. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
22. Sonja (VRL-11911) - Afterglow VH17-026-0011
23. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
24. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan
25. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057
26. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
27. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
28. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia
29. Sorel (VRL-00884) - Huvin Noitavaino VH18-018-0171
30. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055