KRJ 10.06.2018 (VIP 31.05.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Koistila (KOIS4515)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla KRJ 921-950 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016 
2. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330 
3. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008 
4. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066 
5. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734 
6. Sonja (VRL-11911) - Afterglow VH17-026-0011
7. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
8. Sorel (VRL-00884) - Lemmenluoti VH18-018-0147
9. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918
10. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
11. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457
12. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
13. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan
14. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Tiikeli
15. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar
16. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
17. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
18. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
19. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057
20. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Mokkary
21. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana
22. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
23. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia
24. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
25. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Kaamoskaiho VH18-018-0274
26. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056
27. Sorel (VRL-00884) - Huvin Unenlahja VH18-018-0173
28. Sorel (VRL-00884) - Kiikkuva Kaneliomena VH18-018-0146
29. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
30. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737

2. Helppo A

1. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085 
2. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065 
3. matty (VRL-00816) - Tatti-T 
4. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056 
5. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057 
6. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
7. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia
8. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
9. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
10. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar
11. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
12. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918
13. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737
14. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
15. Sorel (VRL-00884) - Huvin Surmansyöjä VH18-018-0148
16. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
17. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Uisko
18. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan
19. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
20. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
21. Sorel (VRL-00884) - Huvin Waniljaunelmia VH18-018-0145
22. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
23. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
24. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457
25. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Mokkary
26. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana
27. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
28. Sonja (VRL-11911) - Afterglow VH17-026-0011
29. Sorel (VRL-00884) - Huvin Noitavaino VH18-018-0171
30. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016