KRJ 02.06.2018 (VIP 31.05.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Koistila (KOIS4515)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla KRJ 951-1000 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Tiikeli 
2. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan 
3. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Kaamoskaiho VH18-018-0274 
4. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457 
5. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana 
6. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
7. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
8. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
9. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057
10. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
11. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
12. Sorel (VRL-00884) - Kiikkuva Kaneliomena VH18-018-0146
13. Sorel (VRL-00884) - Huvin Unenlahja VH18-018-0173
14. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
15. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016
16. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
17. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
18. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
19. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
20. Sorel (VRL-00884) - Lemmenluoti VH18-018-0147
21. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
22. Sonja (VRL-11911) - Afterglow VH17-026-0011
23. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar
24. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Mokkary
25. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918
26. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia
27. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737
28. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056
29. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
30. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008

2. Helppo A

1. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana 
2. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056 
3. Sorel (VRL-00884) - Huvin Surmansyöjä VH18-018-0148 
4. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Uisko 
5. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan 
6. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
7. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Mokkary
8. Sorel (VRL-00884) - Huvin Noitavaino VH18-018-0171
9. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
10. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
11. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
12. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457
13. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
14. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057
15. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
16. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
17. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
18. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
19. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
20. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
21. matty (VRL-00816) - Tatti-T
22. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
23. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar
24. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia
25. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918
26. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737
27. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
28. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016
29. Sonja (VRL-11911) - Afterglow VH17-026-0011
30. Sorel (VRL-00884) - Huvin Waniljaunelmia VH18-018-0145