KRJ 01.06.2018 (VIP 31.05.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Koistila (KOIS4515)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla KRJ 951-1000 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085 
2. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065 
3. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana 
4. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Mokkary 
5. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055 
6. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia
7. Sorel (VRL-00884) - Huvin Unenlahja VH18-018-0173
8. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056
9. Sorel (VRL-00884) - Kiikkuva Kaneliomena VH18-018-0146
10. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
11. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457
12. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918
13. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Tiikeli
14. Sonja (VRL-11911) - Afterglow VH17-026-0011
15. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
16. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Kaamoskaiho VH18-018-0274
17. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
18. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057
19. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
20. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
21. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016
22. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
23. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
24. Sorel (VRL-00884) - Lemmenluoti VH18-018-0147
25. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
26. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
27. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan
28. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737
29. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
30. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar

2. Helppo A

1. Sorel (VRL-00884) - Huvin Waniljaunelmia VH18-018-0145 
2. Sorel (VRL-00884) - Huvin Surmansyöjä VH18-018-0148 
3. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066 
4. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053 
5. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016 
6. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737
7. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
8. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
9. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia
10. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
11. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
12. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
13. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana
14. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
15. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
16. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918
17. matty (VRL-00816) - Tatti-T
18. Sorel (VRL-00884) - Huvin Noitavaino VH18-018-0171
19. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
20. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar
21. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457
22. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Mokkary
23. Sonja (VRL-11911) - Afterglow VH17-026-0011
24. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
25. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan
26. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
27. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057
28. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
29. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056
30. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Uisko