KRJ 03.06.2018 (VIP 31.05.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Escorant Trakehners (ESCO7950)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla KRJ 951-1000 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. Sorel (VRL-00884) - Huvin Unenlahja VH18-018-0173 
2. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330 
3. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008 
4. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085 
5. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Mokkary 
6. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016
7. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
8. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
9. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918
10. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
11. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana
12. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056
13. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar
14. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
15. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Tiikeli
16. Sonja (VRL-11911) - Afterglow VH17-026-0011
17. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
18. Sorel (VRL-00884) - Lemmenluoti VH18-018-0147
19. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457
20. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737
21. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia
22. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
23. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057
24. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Kaamoskaiho VH18-018-0274
25. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan
26. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
27. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
28. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
29. Sorel (VRL-00884) - Kiikkuva Kaneliomena VH18-018-0146
30. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075

2. Helppo A

1. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar 
2. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457 
3. Sonja (VRL-11911) - Afterglow VH17-026-0011 
4. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana 
5. Sorel (VRL-00884) - Huvin Surmansyöjä VH18-018-0148 
6. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
7. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
8. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
9. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
10. Sorel (VRL-00884) - Huvin Noitavaino VH18-018-0171
11. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737
12. Sorel (VRL-00884) - Huvin Waniljaunelmia VH18-018-0145
13. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065
14. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
15. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
16. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan
17. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
18. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
19. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
20. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Uisko
21. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
22. matty (VRL-00816) - Tatti-T
23. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016
24. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia
25. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Mokkary
26. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057
27. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
28. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
29. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056
30. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918