KRJ 02.06.2018 (VIP 31.05.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Escorant Trakehners (ESCO7950)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla KRJ 951-1000 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008 
2. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071 
3. Sonja (VRL-11911) - Afterglow VH17-026-0011 
4. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918 
5. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065 
6. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Kaamoskaiho VH18-018-0274
7. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
8. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016
9. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia
10. Sorel (VRL-00884) - Huvin Unenlahja VH18-018-0173
11. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Tiikeli
12. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
13. Sorel (VRL-00884) - Kiikkuva Kaneliomena VH18-018-0146
14. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar
15. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057
16. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
17. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737
18. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
19. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana
20. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457
21. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan
22. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
23. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
24. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
25. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
26. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Mokkary
27. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056
28. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
29. Sorel (VRL-00884) - Lemmenluoti VH18-018-0147
30. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053

2. Helppo A

1. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918 
2. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071 
3. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065 
4. Sonja (VRL-11911) - Afterglow VH17-026-0011 
5. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan 
6. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016
7. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia
8. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
9. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
10. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Uisko
11. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057
12. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056
13. Sorel (VRL-00884) - Huvin Surmansyöjä VH18-018-0148
14. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
15. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar
16. Sorel (VRL-00884) - Huvin Noitavaino VH18-018-0171
17. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
18. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457
19. Lissu T. (VRL-12701) - Istoriya Puddingduck
20. Shannon. (VRL-05645) - I'timad Zuleika MJA VH18-003-0085
21. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
22. matty (VRL-00816) - Tatti-T
23. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
24. Shannon. (VRL-05645) - Atum el Zen VH18-003-0008
25. Natalia (VRL-05175) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066
26. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana
27. Sorel (VRL-00884) - Huvin Waniljaunelmia VH18-018-0145
28. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737
29. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075
30. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Mokkary