KRJ 05.06.2018 (VIP 31.05.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Heidseck Sporthorses (HEID6515)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla KRJ 921-950 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032 
2. Sonja (VRL-11911) - FGW Briallen Delyth VH17-026-0036 
3. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457 
4. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071 
5. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana 
6. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057
7. Sorel (VRL-00884) - Kepulikonsti VH17-018-2174
8. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918
9. Vibaja (VRL-00727) - Tuinela
10. Enni (VRL-09601) - Kiusanhenkijä VH17-018-0061
11. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Kaamoskaiho VH18-018-0274
12. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
13. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310
14. Melina (VRL-11408) - Ruusupellon Wanelma VH18-018-0006
15. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
16. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
17. Sorel (VRL-00884) - Rajattoman Hukkavaara VH17-018-2265
18. Sorel (VRL-00884) - Harmaahilja VH18-018-0990
19. Natalia (VRL-05175) - Ritarivala VH18-018-0885
20. Melina (VRL-11408) - Villahaan Artekki VH18-018-0841
21. Natalia (VRL-05175) - Hilirimpsistä VH18-018-0881
22. Sonja (VRL-11911) - Benjamin Dael VH17-022-0006
23. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
24. Melina (VRL-11408) - Kaunon Unisointu VH18-018-0775
25. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Tiikeli
26. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Wolle Nelia
27. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Figur
28. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056
29. Vibaja (VRL-00727) - Tuinaaja
30. Vibaja (VRL-00727) - Voturi

2. Helppo A

1. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062 
2. Sorel (VRL-00884) - Rajattoman Hukkavaara VH17-018-2265 
3. Beauvoir (VRL-14684) - Mörkövaaran Kahvi&Pulla VH18-018-1057 
4. Sorel (VRL-00884) - Harmaahilja VH18-018-0990 
5. Enni (VRL-09601) - Kiusanhenkijä VH17-018-0061 
6. Humutin (VRL-14618) - Adinan Kuningatarsmaragdi
7. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Rakuuna VH18-018-1071
8. Cannabia (VRL-00033) - Kultalinnan Voikukka VH16-018-1457
9. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
10. matty (VRL-00816) - Tatti-T
11. Sonja (VRL-11911) - Benjamin Dael VH17-022-0006
12. Natalia (VRL-05175) - Hilirimpsistä VH18-018-0881
13. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Mirjami VH18-018-0523
14. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310
15. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Tiguana
16. Sorel (VRL-00884) - Kepulikonsti VH17-018-2174
17. Natalia (VRL-05175) - Ritarivala VH18-018-0885
18. Humutin (VRL-14618) - Jädelmä
19. Humutin (VRL-14618) - Kievarinkujan Kanelisydän
20. Sonja (VRL-11911) - FGW Briallen Delyth VH17-026-0036
21. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Villiviini VH18-018-1055
22. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvivadelma VH18-018-0757
23. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Uisko
24. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713
25. Melina (VRL-11408) - Jukolan Kulta-Iivo VH18-018-0524
26. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032
27. Cannabia (VRL-00033) - Kojon Päivänsäde VH14-018-1918
28. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Wolle Nelia
29. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Figur
30. Beauvoir (VRL-14684) - Rimero VH18-018-1056