KRJ 18.03.2018 (VIP 10.02.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Vaahterapolku (VAAH8874) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla KRJ 661-740 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kristallipisara VH18-018-0204 
2. Tirppa (VRL-01317) - Svarthätta 
3. Dimma (VRL-08204) - Tuohiprinsessa 
4. Sorel (VRL-00884) - Huvin Noitavaino VH18-018-0171 
5. Isla (VRL-14577) - Karma VH17-018-1544 
6. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
7. Hapero (VRL-06115) - Tohvelipäällikkö VH18-018-0136
8. tvisha (VRL-01671) - Jäämarja VH18-018-0132
9. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Uninen VH18-018-0207
10. Isla (VRL-14577) - Kriminaalikuvitelma VH17-018-2038
11. Sorel (VRL-00884) - Huvin Surmansyöjä VH18-018-0148
12. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Mökömökö VH17-018-1599
13. Tirppa (VRL-01317) - Mäkisuon Sinervä
14. Cannabia PK (VRL-00033) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756
15. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Ilotus VH18-018-0206
16. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Huoleton VH18-018-0120
17. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208
18. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valhalla VH18-018-0277
19. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
20. Uppe (VRL-11253) - Waldemar
21. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597
22. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205
23. Tirppa (VRL-01317) - Nokikylän Nuutti
24. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin
25. Isla (VRL-14577) - Hulin Leijonakuningas VH16-018-1131
26. Sorel (VRL-00884) - Huvin Waniljaunelmia VH18-018-0145
27. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Casper
28. tvisha (VRL-01671) - Keksikummitus VH18-018-0270
29. Enni (VRL-09601) - Hymnin Jullittaja VH17-018-2052
30. Enni (VRL-09601) - Vännin Suomineito VH18-018-0060

2. Helppo A

1. Sorel (VRL-00884) - Kiikkuva Kaneliomena VH18-018-0146 
2. Dimma (VRL-08204) - Tuohiprinsessa 
3. Tirppa (VRL-01317) - Mäkisuon Sinervä 
4. Enni (VRL-09601) - Vännin Suomineito VH18-018-0060 
5. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137 
6. tvisha (VRL-01671) - Viidakkokissa VH18-018-0045
7. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Ilotus VH18-018-0206
8. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Neela
9. Hapero (VRL-06115) - Tohvelipäällikkö VH18-018-0136
10. Sorel (VRL-00884) - Huvin Unenlahja VH18-018-0173
11. Cannabia PK (VRL-00033) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756
12. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos
13. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
14. Tirppa (VRL-01317) - Nokikylän Nuutti
15. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205
16. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valhalla VH18-018-0277
17. Isla (VRL-14577) - Tuulenpesän Paperihaarniska VH17-018-1578
18. Isla (VRL-14577) - Helmiahon Susihukka VH17-018-2211
19. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kristallipisara VH18-018-0204
20. Sorel (VRL-00884) - Lemmenluoti VH18-018-0147
21. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597
22. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Mökömökö VH17-018-1599
23. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Huoleton VH18-018-0120
24. Uppe (VRL-11253) - Mellowdale's Herakles
25. Enni (VRL-09601) - Hymnin Jullittaja VH17-018-2052
26. Tirppa (VRL-01317) - Svarthätta
27. Isla (VRL-14577) - Kärmeniemen Tuulenuhka VH17-018-1615
28. tvisha (VRL-01671) - Keksikummitus VH18-018-0270
29. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Uninen VH18-018-0207
30. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208