KRJ 17.03.2018 (VIP 10.02.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Vaahterapolku (VAAH8874) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla KRJ 661-740 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597 
2. Uppe (VRL-11253) - Waldemar 
3. Dimma (VRL-08204) - Tuohiprinsessa 
4. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190 
5. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Mökömökö VH17-018-1599 
6. tvisha (VRL-01671) - Keksikummitus VH18-018-0270
7. Cannabia PK (VRL-00033) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756
8. Tirppa (VRL-01317) - Nokikylän Nuutti
9. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208
10. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205
11. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valhalla VH18-018-0277
12. Enni (VRL-09601) - Hymnin Jullittaja VH17-018-2052
13. Sorel (VRL-00884) - Huvin Noitavaino VH18-018-0171
14. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Huoleton VH18-018-0120
15. Isla (VRL-14577) - Kriminaalikuvitelma VH17-018-2038
16. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Uninen VH18-018-0207
17. Hapero (VRL-06115) - Tohvelipäällikkö VH18-018-0136
18. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kristallipisara VH18-018-0204
19. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin
20. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
21. Isla (VRL-14577) - Karma VH17-018-1544
22. Tirppa (VRL-01317) - Mäkisuon Sinervä
23. Enni (VRL-09601) - Vännin Suomineito VH18-018-0060
24. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Casper
25. Tirppa (VRL-01317) - Svarthätta
26. Isla (VRL-14577) - Hulin Leijonakuningas VH16-018-1131
27. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Ilotus VH18-018-0206
28. Sorel (VRL-00884) - Huvin Waniljaunelmia VH18-018-0145
29. Sorel (VRL-00884) - Huvin Surmansyöjä VH18-018-0148
30. tvisha (VRL-01671) - Jäämarja VH18-018-0132

2. Helppo A

1. Uppe (VRL-11253) - Mellowdale's Herakles 
2. Isla (VRL-14577) - Tuulenpesän Paperihaarniska VH17-018-1578 
3. Isla (VRL-14577) - Helmiahon Susihukka VH17-018-2211 
4. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valhalla VH18-018-0277 
5. Hapero (VRL-06115) - Tohvelipäällikkö VH18-018-0136 
6. tvisha (VRL-01671) - Viidakkokissa VH18-018-0045
7. Enni (VRL-09601) - Vännin Suomineito VH18-018-0060
8. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
9. Sorel (VRL-00884) - Huvin Unenlahja VH18-018-0173
10. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597
11. Sorel (VRL-00884) - Kiikkuva Kaneliomena VH18-018-0146
12. tvisha (VRL-01671) - Keksikummitus VH18-018-0270
13. Tirppa (VRL-01317) - Nokikylän Nuutti
14. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208
15. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kristallipisara VH18-018-0204
16. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205
17. Tirppa (VRL-01317) - Svarthätta
18. Tirppa (VRL-01317) - Mäkisuon Sinervä
19. Cannabia PK (VRL-00033) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756
20. Dimma (VRL-08204) - Tuohiprinsessa
21. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Huoleton VH18-018-0120
22. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Neela
23. Sorel (VRL-00884) - Lemmenluoti VH18-018-0147
24. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Uninen VH18-018-0207
25. Isla (VRL-14577) - Kärmeniemen Tuulenuhka VH17-018-1615
26. Enni (VRL-09601) - Hymnin Jullittaja VH17-018-2052
27. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos
28. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Mökömökö VH17-018-1599
29. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
30. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Ilotus VH18-018-0206