KRJ 16.03.2018 (VIP 10.02.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Vaahterapolku (VAAH8874) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla KRJ 661-740 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. tvisha (VRL-01671) - Keksikummitus VH18-018-0270 
2. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valhalla VH18-018-0277 
3. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Huoleton VH18-018-0120 
4. Cannabia PK (VRL-00033) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756 
5. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Uninen VH18-018-0207 
6. Sorel (VRL-00884) - Huvin Waniljaunelmia VH18-018-0145
7. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Mökömökö VH17-018-1599
8. Enni (VRL-09601) - Hymnin Jullittaja VH17-018-2052
9. Hapero (VRL-06115) - Tohvelipäällikkö VH18-018-0136
10. Isla (VRL-14577) - Hulin Leijonakuningas VH16-018-1131
11. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
12. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Ilotus VH18-018-0206
13. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
14. Uppe (VRL-11253) - Waldemar
15. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin
16. Sorel (VRL-00884) - Huvin Surmansyöjä VH18-018-0148
17. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208
18. Enni (VRL-09601) - Vännin Suomineito VH18-018-0060
19. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205
20. Isla (VRL-14577) - Karma VH17-018-1544
21. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Casper
22. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597
23. Sorel (VRL-00884) - Huvin Noitavaino VH18-018-0171
24. Dimma (VRL-08204) - Tuohiprinsessa
25. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kristallipisara VH18-018-0204
26. Tirppa (VRL-01317) - Mäkisuon Sinervä
27. Tirppa (VRL-01317) - Svarthätta
28. tvisha (VRL-01671) - Jäämarja VH18-018-0132
29. Tirppa (VRL-01317) - Nokikylän Nuutti
30. Isla (VRL-14577) - Kriminaalikuvitelma VH17-018-2038

2. Helppo A

1. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208
2. Sorel (VRL-00884) - Kiikkuva Kaneliomena VH18-018-0146 
3. Hapero (VRL-06115) - Tohvelipäällikkö VH18-018-0136 
4. tvisha (VRL-01671) - Viidakkokissa VH18-018-0045 
5. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Huoleton VH18-018-0120 
6. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Ilotus VH18-018-0206
7. Isla (VRL-14577) - Helmiahon Susihukka VH17-018-2211
8. Sorel (VRL-00884) - Lemmenluoti VH18-018-0147
9. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kristallipisara VH18-018-0204
10. Isla (VRL-14577) - Tuulenpesän Paperihaarniska VH17-018-1578
11. Enni (VRL-09601) - Hymnin Jullittaja VH17-018-2052
12. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Uninen VH18-018-0207
13. Dimma (VRL-08204) - Tuohiprinsessa
14. Enni (VRL-09601) - Vännin Suomineito VH18-018-0060
15. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
16. Sorel (VRL-00884) - Huvin Unenlahja VH18-018-0173
17. Tirppa (VRL-01317) - Nokikylän Nuutti
18. tvisha (VRL-01671) - Keksikummitus VH18-018-0270
19. Tirppa (VRL-01317) - Svarthätta
20. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Neela
21. Tirppa (VRL-01317) - Mäkisuon Sinervä
22. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Mökömökö VH17-018-1599
23. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valhalla VH18-018-0277
24. Isla (VRL-14577) - Kärmeniemen Tuulenuhka VH17-018-1615
25. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205
26. Uppe (VRL-11253) - Mellowdale's Herakles
27. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
28. Cannabia PK (VRL-00033) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756
29. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597
30. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos