KRJ 05.03.2018 (VIP 10.02.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Dashner Stables (DASH9678) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla KRJ 661-740 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Uninen VH18-018-0207 
2. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Mökömökö VH17-018-1599 
3. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Casper 
4. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208 
5. Isla (VRL-14577) - Karma VH17-018-1544 
6. Sorel (VRL-00884) - Huvin Waniljaunelmia VH18-018-0145
7. Hapero (VRL-06115) - Tohvelipäällikkö VH18-018-0136
8. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
9. Sorel (VRL-00884) - Huvin Noitavaino VH18-018-0171
10. Tirppa (VRL-01317) - Nokikylän Nuutti
11. Enni (VRL-09601) - Vännin Suomineito VH18-018-0060
12. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Ilotus VH18-018-0206
13. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valhalla VH18-018-0277
14. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
15. Dimma (VRL-08204) - Tuohiprinsessa
16. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kristallipisara VH18-018-0204
17. Enni (VRL-09601) - Hymnin Jullittaja VH17-018-2052
18. Tirppa (VRL-01317) - Svarthätta
19. Isla (VRL-14577) - Hulin Leijonakuningas VH16-018-1131
20. Uppe (VRL-11253) - Waldemar
21. tvisha (VRL-01671) - Keksikummitus VH18-018-0270
22. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205
23. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597
24. Tirppa (VRL-01317) - Mäkisuon Sinervä
25. Cannabia PK (VRL-00033) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756
26. Sorel (VRL-00884) - Huvin Surmansyöjä VH18-018-0148
27. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Huoleton VH18-018-0120
28. Isla (VRL-14577) - Kriminaalikuvitelma VH17-018-2038
29. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin
30. tvisha (VRL-01671) - Jäämarja VH18-018-0132

2. Helppo A

1. tvisha (VRL-01671) - Keksikummitus VH18-018-0270 
2. Enni (VRL-09601) - Vännin Suomineito VH18-018-0060 
3. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190 
4. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos 
5. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137 
6. Sorel (VRL-00884) - Kiikkuva Kaneliomena VH18-018-0146
7. Sorel (VRL-00884) - Lemmenluoti VH18-018-0147
8. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208
9. Isla (VRL-14577) - Helmiahon Susihukka VH17-018-2211
10. Tirppa (VRL-01317) - Mäkisuon Sinervä
11. Isla (VRL-14577) - Kärmeniemen Tuulenuhka VH17-018-1615
12. Dimma (VRL-08204) - Tuohiprinsessa
13. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Huoleton VH18-018-0120
14. Hapero (VRL-06115) - Tohvelipäällikkö VH18-018-0136
15. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205
16. Tirppa (VRL-01317) - Nokikylän Nuutti
17. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kristallipisara VH18-018-0204
18. Tirppa (VRL-01317) - Svarthätta
19. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Uninen VH18-018-0207
20. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Mökömökö VH17-018-1599
21. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valhalla VH18-018-0277
22. Sorel (VRL-00884) - Huvin Unenlahja VH18-018-0173
23. Cannabia PK (VRL-00033) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756
24. Enni (VRL-09601) - Hymnin Jullittaja VH17-018-2052
25. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597
26. Uppe (VRL-11253) - Mellowdale's Herakles
27. tvisha (VRL-01671) - Viidakkokissa VH18-018-0045
28. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Ilotus VH18-018-0206
29. Isla (VRL-14577) - Tuulenpesän Paperihaarniska VH17-018-1578
30. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Neela