KRJ 01.03.2018 (VIP 10.02.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Syndur (SYND0328) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla KRJ 661-740 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205 
2. Isla (VRL-14577) - Kriminaalikuvitelma VH17-018-2038 
3. tvisha (VRL-01671) - Jäämarja VH18-018-0132 
4. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Casper 
5. Dimma (VRL-08204) - Tuohiprinsessa 
6. Tirppa (VRL-01317) - Mäkisuon Sinervä
7. Tirppa (VRL-01317) - Svarthätta
8. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valhalla VH18-018-0277
9. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Ilotus VH18-018-0206
10. Sorel (VRL-00884) - Huvin Surmansyöjä VH18-018-0148
11. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Mökömökö VH17-018-1599
12. Tirppa (VRL-01317) - Nokikylän Nuutti
13. Isla (VRL-14577) - Hulin Leijonakuningas VH16-018-1131
14. Isla (VRL-14577) - Karma VH17-018-1544
15. Sorel (VRL-00884) - Huvin Noitavaino VH18-018-0171
16. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208
17. Uppe (VRL-11253) - Waldemar
18. tvisha (VRL-01671) - Keksikummitus VH18-018-0270
19. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
20. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin
21. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
22. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Huoleton VH18-018-0120
23. Enni (VRL-09601) - Vännin Suomineito VH18-018-0060
24. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Uninen VH18-018-0207
25. Sorel (VRL-00884) - Huvin Waniljaunelmia VH18-018-0145
26. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597
27. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kristallipisara VH18-018-0204
28. Enni (VRL-09601) - Hymnin Jullittaja VH17-018-2052
29. Hapero (VRL-06115) - Tohvelipäällikkö VH18-018-0136
30. Cannabia PK (VRL-00033) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756

2. Helppo A

1. Isla (VRL-14577) - Tuulenpesän Paperihaarniska VH17-018-1578 
2. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Neela 
3. Sorel (VRL-00884) - Lemmenluoti VH18-018-0147 
4. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Kristallipisara VH18-018-0204 
5. Cannabia PK (VRL-00033) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756 
6. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
7. Isla (VRL-14577) - Kärmeniemen Tuulenuhka VH17-018-1615
8. Enni (VRL-09601) - Hymnin Jullittaja VH17-018-2052
9. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Uninen VH18-018-0207
10. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208
11. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Huoleton VH18-018-0120
12. Tirppa (VRL-01317) - Nokikylän Nuutti
13. Uppe (VRL-11253) - Mellowdale's Herakles
14. Sorel (VRL-00884) - Huvin Unenlahja VH18-018-0173
15. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597
16. Dimma (VRL-08204) - Tuohiprinsessa
17. Tirppa (VRL-01317) - Svarthätta
18. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Mökömökö VH17-018-1599
19. tvisha (VRL-01671) - Viidakkokissa VH18-018-0045
20. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205
21. Hapero (VRL-06115) - Tohvelipäällikkö VH18-018-0136
22. Isla (VRL-14577) - Helmiahon Susihukka VH17-018-2211
23. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
24. Enni (VRL-09601) - Vännin Suomineito VH18-018-0060
25. Tirppa (VRL-01317) - Mäkisuon Sinervä
26. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valhalla VH18-018-0277
27. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos
28. tvisha (VRL-01671) - Keksikummitus VH18-018-0270
29. Sorel (VRL-00884) - Kiikkuva Kaneliomena VH18-018-0146
30. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Ilotus VH18-018-0206