KRJ 09.05.2017 (VIP 16.04.2017)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Elfengård (ELFE7333) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla KRJ 381-420 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A

1. Tirppa (VRL-01317) - Metsälammen Huuhaa 
2. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Rääväsuu 
3. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Kotitonttu VH17-018-0741 
4. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Satakieli VH17-018-0742 
5. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Rohkea 
6. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746
7. dookie (VRL-04373) - Siro-Pinkaus VH15-018-0078
8. Enni (VRL-09601) - Ponipalleron Nismo VH17-018-0214
9. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Velmu
10. Dimma (VRL-08204) - Claridge Pelagiya VH16-001-0352
11. Sonja.P (VRL-06588) - Mreekhe al Najya VH16-003-0064
12. dookie (VRL-04373) - Mortemia VH17-018-0240
13. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410
14. Sonja.P (VRL-06588) - Atomic Number 82 VH16-031-0861
15. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Muotitietoinen
16. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749
17. Dimma (VRL-08204) - CLAr Grigoriy VH16-001-0002
18. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Haamulilja
19. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Syysruno
20. Dimma (VRL-08204) - Claridge Rajiya ox
21. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
22. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740
23. Sonja.P (VRL-06588) - Jerrico al Qismat ox VH14-003-0059
24. Tirppa (VRL-01317) - Wallan Velmu
25. Jere (VRL-14433) - Huvin Ilotulitus VH17-018-0751
26. Tirppa (VRL-01317) - Wallan Viljar
27. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720
28. dookie (VRL-04373) - Siro-Pirske VH16-018-0737
29. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747
30. Jere (VRL-14433) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750

2. Helppo A

1. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Rohkea 
2. Sonja.P (VRL-06588) - Atomic Number 82 VH16-031-0861 
3. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Haamulilja 
4. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pilviharmikki 
5. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740 
6. dookie (VRL-04373) - Siro-Pinkaus VH15-018-0078
7. Dimma (VRL-08204) - CLAr Grigoriy VH16-001-0002
8. Sonja.P (VRL-06588) - Jerrico al Qismat ox VH14-003-0059
9. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Henni
10. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Satakieli VH17-018-0742
11. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Kotitonttu VH17-018-0741
12. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Uninuttu
13. dookie (VRL-04373) - Mortemia VH17-018-0240
14. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746
15. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720
16. Sonja.P (VRL-06588) - Mreekhe al Najya VH16-003-0064
17. Enni (VRL-09601) - Ponipalleron Nismo VH17-018-0214
18. Jere (VRL-14433) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750
19. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Poniini
20. Dimma (VRL-08204) - Claridge Rajiya ox
21. Jere (VRL-14433) - Huvin Ilotulitus VH17-018-0751
22. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
23. Dimma (VRL-08204) - Claridge Pelagiya VH16-001-0352
24. dookie (VRL-04373) - Siro-Pirske VH16-018-0737
25. Tirppa (VRL-01317) - Metsälammen Huuhaa
26. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410
27. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747
28. Tirppa (VRL-01317) - Wallan Velmu
29. Tirppa (VRL-01317) - Wallan Viljar
30. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749