KERJ 20.08.2018 (VIP 17.07.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Liljalehto (LILJ8910)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään yhteen luokkaan

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla KERJ 661-680 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille)
2. CIC1 (avoin kaikille)

Osallistujat/Tulokset

1. Helppo (avoin kaikille)

1. melba (VRL-05772) - Liljalehdon Pakkasnoita 
2. Iida (VRL-12244) - Cathair Thiar VH18-069-0010 
3. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
4. sarqquu (VRL-04374) - Jupina VH18-018-1271 
5. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi 
6. Oresama (VRL-02753) - Pullagallup
7. sarqquu (VRL-04374) - Markiisitar VH18-018-1272
8. misery. (VRL-01080) - Sudentassu VH18-018-1311
9. Beauvoir (VRL-14684) - Kalman Kultarikko VH18-018-1283
10. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Lumetar VH18-018-1252
11. misery. (VRL-01080) - Moon Leiskuva VH15-018-2279
12. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395
13. melba (VRL-05772) - Terapiahiiri
14. enna (VRL-14704) - Moon Leimahdus VH18-018-1392
15. Veera R. (VRL-10735) - Hengenvaaran Huimapää
16. Milma (VRL-14149) - Harmintai VH18-018-1172
17. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394
18. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aamupäivänsäde
19. Veera R. (VRL-10735) - Ruskavaaran Pusuralli
20. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Apassi
21. Cannabia (VRL-00033) - Kärmeniemen Ujo VH18-018-1202
22. misery. (VRL-01080) - Kalman Hysteerinen VH18-018-1289
23. Cannabia (VRL-00033) - Mörkövaaran Mandariini VH18-018-1224
24. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227
25. Iida (VRL-12244) - Freeclaw Escape VH17-069-0014
26. Beauvoir (VRL-14684) - Helmiahon Riimitellen VH18-018-1222
27. Cannabia (VRL-00033) - Kaihon Juhannustaikoja VH18-018-1178
28. Iida (VRL-12244) - Farbranch Killdaire VH18-069-0009
29. melba (VRL-05772) - Moon Welho
30. sarqquu (VRL-04374) - Kiiltokuvatyttö VH18-018-1274

2. CIC1 (avoin kaikille)

1. sarqquu (VRL-04374) - Myrskykiitäjä VH18-018-1261 
2. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Lemmenlaulu VH18-018-1358 
3. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Surmanluoti VH18-018-1377 
4. eepu (VRL-03745) - Satupeikko VH18-018-1149 
5. Beauvoir (VRL-14684) - Riimuvaaran Villasukka VH18-018-1373 
6. Milma (VRL-14149) - Kuuralehdon Ramses VH15-018-1741
7. Shannon. (VRL-05645) - Galal Fatimah
8. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Roskajälkeläinen
9. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Ronkeli Rinkeli
10. melba (VRL-05772) - Liljalehdon Kikatus
11. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402
12. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Talviuni
13. Natalia (VRL-05175) - Kanelikaramelli VH18-018-1150
14. Natalia (VRL-05175) - Vallanperijä VH18-018-1145
15. Veera R. (VRL-10735) - Hengenvaaran Sibylla
16. Shannon. (VRL-05645) - Mansoor al-Zahran VH18-003-0125
17. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
18. melba (VRL-05772) - Pikkutrolli VH18-018-1348
19. Natalia (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino
20. misery. (VRL-01080) - Lorun Luukato VH18-018-1403
21. sarqquu (VRL-04374) - Valonvarjelija
22. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
23. eepu (VRL-03745) - Surusanoma VH18-018-1144
24. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Une-Tus VH15-018-1742
25. sarqquu (VRL-04374) - Yönkehrääjä VH18-018-1257
26. melba (VRL-05772) - Seppäjärven Sunnuntaisurma VH18-018-1210
27. Cannabia (VRL-00033) - Hornanritari VH18-018-1310
28. Shannon. (VRL-05645) - Qubiliah El Safir CKS VH18-003-0097
29. Cannabia (VRL-00033) - Riimuvaaran Hallava VH18-018-1374
30. Beauvoir (VRL-14684) - Elohiljan Yrttivalkea VH18-018-1372