KERJ 17.08.2018 (VIP 17.07.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Koistila (KOIS4515)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään yhteen luokkaan

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla KERJ 641-660 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille)
2. CIC1 (avoin kaikille)

Osallistujat/Tulokset

1. Helppo (avoin kaikille)

1. melba (VRL-05772) - Moon Welho 
2. misery. (VRL-01080) - Kalman Hysteerinen VH18-018-1289 
3. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
4. Iida (VRL-12244) - Freeclaw Escape VH17-069-0014 
5. Oresama (VRL-02753) - Pullagallup 
6. Cannabia (VRL-00033) - Kaihon Juhannustaikoja VH18-018-1178
7. Cannabia (VRL-00033) - Mörkövaaran Mandariini VH18-018-1224
8. sarqquu (VRL-04374) - Jää-Hyväiset VH18-018-1276
9. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Lumetar VH18-018-1252
10. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Lianna VH18-018-1339
11. melba (VRL-05772) - Terapiahiiri
12. sarqquu (VRL-04374) - Jalokivijumalatar VH18-018-1325
13. Beauvoir (VRL-14684) - Kalman Kultarikko VH18-018-1283
14. melba (VRL-05772) - Liljalehdon Pakkasnoita
15. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395
16. Beauvoir (VRL-14684) - Helmiahon Riimitellen VH18-018-1222
17. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
18. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163
19. misery. (VRL-01080) - Sudentassu VH18-018-1311
20. Cannabia (VRL-00033) - Kärmeniemen Ujo VH18-018-1202
21. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Apassi
22. enna (VRL-14704) - Moon Leimahdus VH18-018-1392
23. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394
24. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aamupäivänsäde
25. Veera R. (VRL-10735) - Hengenvaaran Huimapää
26. misery. (VRL-01080) - Moon Leiskuva VH15-018-2279
27. Iida (VRL-12244) - Cathair Thiar VH18-069-0010
28. Iida (VRL-12244) - Farbranch Killdaire VH18-069-0009
29. Veera R. (VRL-10735) - Ruskavaaran Pusuralli
30. Milma (VRL-14149) - Harmintai VH18-018-1172

2. CIC1 (avoin kaikille)

1. sarqquu (VRL-04374) - Tuhkimotarina VH18-018-1324 
2. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Ronkeli Rinkeli 
3. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Lemmenlaulu VH18-018-1358 
4. Shannon. (VRL-05645) - Mansoor al-Zahran VH18-003-0125 
5. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
6. Shannon. (VRL-05645) - Galal Fatimah
7. sarqquu (VRL-04374) - Valonvarjelija
8. Shannon. (VRL-05645) - Qubiliah El Safir CKS VH18-003-0097
9. eepu (VRL-03745) - Surusanoma VH18-018-1144
10. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Talviuni
11. Milma (VRL-14149) - Kuuralehdon Ramses VH15-018-1741
12. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
13. Cannabia (VRL-00033) - Riimuvaaran Hallava VH18-018-1374
14. misery. (VRL-01080) - Lorun Luukato VH18-018-1403
15. melba (VRL-05772) - Seppäjärven Sunnuntaisurma VH18-018-1210
16. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Surmanluoti VH18-018-1377
17. melba (VRL-05772) - Liljalehdon Kikatus
18. sarqquu (VRL-04374) - Kuutamokävelijä VH18-018-1320
19. Beauvoir (VRL-14684) - Elohiljan Yrttivalkea VH18-018-1372
20. Veera R. (VRL-10735) - Hengenvaaran Sibylla
21. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Roskajälkeläinen
22. Natalia (VRL-05175) - Vallanperijä VH18-018-1145
23. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
24. melba (VRL-05772) - Pikkutrolli VH18-018-1348
25. Natalia (VRL-05175) - Kanelikaramelli VH18-018-1150
26. Beauvoir (VRL-14684) - Riimuvaaran Villasukka VH18-018-1373
27. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Une-Tus VH15-018-1742
28. Cannabia (VRL-00033) - Hornanritari VH18-018-1310
29. eepu (VRL-03745) - Satupeikko VH18-018-1149
30. Natalia (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino