KERJ 18.08.2018 (VIP 17.07.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Checkmate (CHEC8435)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään yhteen luokkaan

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla KERJ 601-620 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille)
2. CIC1 (avoin kaikille)

Osallistujat/Tulokset

1. Helppo (avoin kaikille)

1. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394 
2. Cannabia (VRL-00033) - Hornanritari VH18-018-1310 
3. Oresama (VRL-02753) - Pullagallup 
4. Cannabia (VRL-00033) - Riimuvaaran Hallava VH18-018-1374 
5. sarqquu (VRL-04374) - Ruiskukkakaunokki VH18-018-1270 
6. melba (VRL-05772) - Kuuralehdon Rillumarei VH15-018-2561
7. melba (VRL-05772) - Hämykeiju VH14-018-0939
8. melba (VRL-05772) - Heilin Hiutaletanssi VH15-018-2560
9. Iida (VRL-12244) - Freeclaw Escape VH17-069-0014
10. Veera R. (VRL-10735) - Ruskavaaran Pusuralli
11. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163
12. enna (VRL-14704) - Moon Leimahdus VH18-018-1392
13. sarqquu (VRL-04374) - Jupina VH18-018-1271
14. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hunajatuho VH18-018-1326
15. Beauvoir (VRL-14684) - Riimuvaaran Villasukka VH18-018-1373
16. sarqquu (VRL-04374) - Sinikuunkehrä VH18-018-1285
17. Beauvoir (VRL-14684) - Elohiljan Yrttivalkea VH18-018-1372
18. jabberjinx (VRL-13570) - Tiilikan Unikuvia VH16-018-2092
19. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395
20. jabberjinx (VRL-13570) - Jinxing CENS VH16-031-0717
21. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Surmanluoti VH18-018-1377
22. Iida (VRL-12244) - Cathair Thiar VH18-069-0010
23. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Apassi
24. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Lemmenlaulu VH18-018-1358
25. misery. (VRL-01080) - Lorun Luukato VH18-018-1403
26. Iida (VRL-12244) - Farbranch Killdaire VH18-069-0009
27. jabberjinx (VRL-13570) - Moon Surukehrääjä VH16-018-2005
28. Veera R. (VRL-10735) - Hengenvaaran Huimapää
29. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aamupäivänsäde
30. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi

2. CIC1 (avoin kaikille)

1. Beauvoir (VRL-14684) - Helmiahon Riimitellen VH18-018-1222 
2. melba (VRL-05772) - Kapinan Tintiaani VH17-018-0641 
3. Cannabia (VRL-00033) - Mörkövaaran Mandariini VH18-018-1224 
4. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Venla VH15-018-2425 
5. eepu (VRL-03745) - Surusanoma VH18-018-1144 
6. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Talviuni
7. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
8. Beauvoir (VRL-14684) - Kalman Kultarikko VH18-018-1283
9. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402
10. Veera R. (VRL-10735) - Hengenvaaran Sibylla
11. sarqquu (VRL-04374) - Kuutamokävelijä VH18-018-1320
12. Cannabia (VRL-00033) - Kärmeniemen Ujo VH18-018-1202
13. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Yönruhtinas VH18-018-1323
14. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Lumetar VH18-018-1252
15. Cannabia (VRL-00033) - Kaihon Juhannustaikoja VH18-018-1178
16. Natalia (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino
17. Natalia (VRL-05175) - Kanelikaramelli VH18-018-1150
18. sarqquu (VRL-04374) - Tuhkimotarina VH18-018-1324
19. Shannon. (VRL-05645) - Vennamon Korppi VH15-018-0517
20. melba (VRL-05772) - Seppäjärven Sunnuntaisurma VH18-018-1210
21. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Roskajälkeläinen
22. misery. (VRL-01080) - Sudentassu VH18-018-1311
23. misery. (VRL-01080) - Kalman Hysteerinen VH18-018-1289
24. eepu (VRL-03745) - Satupeikko VH18-018-1149
25. melba (VRL-05772) - Vinkavuon Vynette VH18-018-1209
26. misery. (VRL-01080) - Moon Leiskuva VH15-018-2279
27. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Ronkeli Rinkeli
28. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
29. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257
30. Natalia (VRL-05175) - Vallanperijä VH18-018-1145