ERJ 05.03.2018 (VIP 15.02.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Syndur (SYND0328)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla ERJ 421-540 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm

1. Daisy (VRL-14508) - Käpylehmä 
2. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784 
3. Natalia PK (VRL-05175) - Lootuskukka VH14-018-1915 
4. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Pilsneri VH18-018-0189 
5. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816 
6. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443
7. tvisha (VRL-01671) - Nopparuletti VH18-018-0133
8. Rue (VRL-02824) - Salterhills Cora Ly VH16-029-0277
9. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka
10. tvisha (VRL-01671) - Jäämarja VH18-018-0132
11. HM (VRL-00096) - Kuutamovalssi
12. miivi (VRL-13320) - Varisvaino
13. HM (VRL-00096) - Sikuriinan Mahtimimmi
14. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445
15. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Unelias VH17-018-1618
16. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
17. Daisy (VRL-14508) - Nimettyjen Kivien Maa
18. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
19. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
20. Molly (VRL-14516) - K.B. Alano Z
21. Rue (VRL-02824) - Roanoake Farrow VH16-027-0074
22. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
23. HM (VRL-00096) - Vompatti
24. Sorel (VRL-00884) - Huvin Savusumu VH17-018-1067
25. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse
26. Rue (VRL-02824) - Knockturn Atlas VH16-029-0138
27. Cannabia PK (VRL-00033) - Surusydän VH14-018-1447
28. miivi (VRL-13320) - Valonsäde
29. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial
30. Cannabia PK (VRL-00033) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417

2. 110cm

1. Daisy (VRL-14508) - Nimettyjen Kivien Maa 
2. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071 
3. miivi (VRL-13320) - Varisvaino 
4. Cannabia PK (VRL-00033) - Surusydän VH14-018-1447 
5. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303 
6. HM (VRL-00096) - Kuutamovalssi
7. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
8. tvisha (VRL-01671) - Nopparuletti VH18-018-0133
9. Rue (VRL-02824) - Roanoake Farrow VH16-027-0074
10. Rue (VRL-02824) - Knockturn Atlas VH16-029-0138
11. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse
12. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Pilsneri VH18-018-0189
13. Daisy (VRL-14508) - Käpylehmä
14. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784
15. miivi (VRL-13320) - Valonsäde
16. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Tulikettu VH18-018-0134
17. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Unelias VH17-018-1618
18. Sorel (VRL-00884) - Huvin Savusumu VH17-018-1067
19. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443
20. Cannabia PK (VRL-00033) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
21. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka
22. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
23. HM (VRL-00096) - Sikuriinan Mahtimimmi
24. Natalia PK (VRL-05175) - Lootuskukka VH14-018-1915
25. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445
26. Rue (VRL-02824) - Salterhills Cora Ly VH16-029-0277
27. Molly (VRL-14516) - K.B. Alano Z
28. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial
29. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
30. HM (VRL-00096) - Vompatti