ERJ 02.03.2018 (VIP 15.02.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Zonjiet Stud (ZONJ2061)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla ERJ 481-520 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm

1. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443 
2. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie
4. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214 
5. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445 
6. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse
7. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Ripper
8. Veera R. (VRL-10735) - Shamrock Thrill
9. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
10. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
11. Lissu T. (VRL-12701) - Meet me at the Morgue
12. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
13. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
14. Sorel (VRL-00884) - Kermarastas VH17-018-1219
15. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
16. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
17. Veera R. (VRL-10735) - Cadillac Krypton
18. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial
19. Veera R. (VRL-10735) - Fareeda Trick
20. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
21. Natalia PK (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447
22. Molly (VRL-14516) - Conqueror Z
23. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
24. Sorel (VRL-00884) - Lumolintu VH17-018-1220
25. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
26. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
27. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
28. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
29. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
30. Sorel (VRL-00884) - Huvin Laventeli VH17-018-1064

2. 110cm

1. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie 
2. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse 
3. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071 
4. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445 
5. Molly (VRL-14516) - Conqueror Z 
6. Veera R. (VRL-10735) - Graverobber Feig
7. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
8. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
9. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
10. Sorel (VRL-00884) - Huvin Savusumu VH17-018-1067
11. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214
12. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
13. Veera R. (VRL-10735) - Eclipse KV
14. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
15. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
16. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
17. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial
18. Sorel (VRL-00884) - Huvin Tuonetar VH17-018-1062
19. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
20. Veera R. (VRL-10735) - Samira SILV
21. Natalia PK (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447
22. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
23. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
24. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Ripper
25. Sorel (VRL-00884) - Liljan Usvatar VH17-018-1170
26. Lissu T. (VRL-12701) - Meet me at the Morgue
27. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784
28. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443
29. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
30. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915