ERJ 05.03.2018 (VIP 15.02.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Vaahterapolku (VAAH8874)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla ERJ 481-520 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm

1. Veera R. (VRL-10735) - Shamrock Thrill 
2. Veera R. (VRL-10735) - Cadillac Krypton 
3. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573 
4. Molly (VRL-14516) - Conqueror Z 
5. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374 
6. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
7. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
8. Sorel (VRL-00884) - Huvin Laventeli VH17-018-1064
9. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial
10. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784
11. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
12. Sorel (VRL-00884) - Kermarastas VH17-018-1219
13. Veera R. (VRL-10735) - Fareeda Trick
14. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214
15. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
16. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
17. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
18. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Ripper
19. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
20. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse
21. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
22. Lissu T. (VRL-12701) - Meet me at the Morgue
23. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
24. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443
25. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
26. Sorel (VRL-00884) - Lumolintu VH17-018-1220
27. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
28. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie
29. Natalia PK (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447
30. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445

2. 110cm

1. Veera R. (VRL-10735) - Eclipse KV 
2. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Ripper 
4. Sorel (VRL-00884) - Huvin Savusumu VH17-018-1067 
5. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374 
6. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445
7. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
8. Veera R. (VRL-10735) - Graverobber Feig
9. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214
10. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
11. Sorel (VRL-00884) - Huvin Tuonetar VH17-018-1062
12. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
13. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse
14. Natalia PK (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447
15. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
16. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
17. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443
18. Veera R. (VRL-10735) - Samira SILV
19. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
20. Lissu T. (VRL-12701) - Meet me at the Morgue
21. Molly (VRL-14516) - Conqueror Z
22. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
23. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
24. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie
25. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
26. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784
27. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial
28. Sorel (VRL-00884) - Liljan Usvatar VH17-018-1170
29. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
30. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816