ERJ 03.03.2018 (VIP 15.02.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Vaahterapolku (VAAH8874)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla ERJ 481-520 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm

1. Natalia PK (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447
2. Sorel (VRL-00884) - Huvin Laventeli VH17-018-1064 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Ripper 
4. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Meet me at the Morgue 
6. Veera R. (VRL-10735) - Shamrock Thrill
7. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
8. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
9. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial
10. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
11. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse
12. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
13. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
14. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445
15. Molly (VRL-14516) - Conqueror Z
16. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
17. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784
18. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214
19. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
20. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
21. Sorel (VRL-00884) - Lumolintu VH17-018-1220
22. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
23. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
24. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie
25. Sorel (VRL-00884) - Kermarastas VH17-018-1219
26. Veera R. (VRL-10735) - Fareeda Trick
27. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
28. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443
29. Veera R. (VRL-10735) - Cadillac Krypton
30. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi

2. 110cm

1. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071 
2. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347 
3. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445 
4. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417 
5. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816 
6. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
7. Veera R. (VRL-10735) - Graverobber Feig
8. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
9. Veera R. (VRL-10735) - Eclipse KV
10. Sorel (VRL-00884) - Huvin Savusumu VH17-018-1067
11. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784
12. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
13. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
14. Molly (VRL-14516) - Conqueror Z
15. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial
16. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Ripper
17. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
18. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie
19. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse
20. Natalia PK (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447
21. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443
22. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
23. Lissu T. (VRL-12701) - Meet me at the Morgue
24. Veera R. (VRL-10735) - Samira SILV
25. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
26. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
27. Sorel (VRL-00884) - Liljan Usvatar VH17-018-1170
28. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214
29. Sorel (VRL-00884) - Huvin Tuonetar VH17-018-1062
30. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374