ERJ 02.03.2018 (VIP 15.02.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Vaahterapolku (VAAH8874)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla ERJ 481-520 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm

1. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071 
2. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214 
3. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse 
4. Sorel (VRL-00884) - Lumolintu VH17-018-1220 
5. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821 
6. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784
7. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
8. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
9. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
10. Veera R. (VRL-10735) - Shamrock Thrill
11. Lissu T. (VRL-12701) - Meet me at the Morgue
12. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
13. Sorel (VRL-00884) - Kermarastas VH17-018-1219
14. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
15. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
16. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
17. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
18. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445
19. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial
20. Veera R. (VRL-10735) - Fareeda Trick
21. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Ripper
22. Sorel (VRL-00884) - Huvin Laventeli VH17-018-1064
23. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie
24. Natalia PK (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447
25. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
26. Veera R. (VRL-10735) - Cadillac Krypton
27. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
28. Molly (VRL-14516) - Conqueror Z
29. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
30. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443

2. 110cm

1. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Ripper 
2. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie 
4. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347 
5. Sorel (VRL-00884) - Liljan Usvatar VH17-018-1170 
6. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
7. Veera R. (VRL-10735) - Samira SILV
8. Sorel (VRL-00884) - Huvin Savusumu VH17-018-1067
9. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
10. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
11. Lissu T. (VRL-12701) - Meet me at the Morgue
12. Veera R. (VRL-10735) - Graverobber Feig
13. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
14. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445
15. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784
16. Natalia PK (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447
17. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
18. Sorel (VRL-00884) - Huvin Tuonetar VH17-018-1062
19. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
20. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
21. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
22. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial
23. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443
24. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
25. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
26. Molly (VRL-14516) - Conqueror Z
27. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse
28. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
29. Veera R. (VRL-10735) - Eclipse KV
30. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214