ERJ 09.03.2018 (VIP 15.02.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Adina (PONI6350)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla ERJ 481-520 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm

1. Natalia PK (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447 
2. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
3. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573 
4. Veera R. (VRL-10735) - Shamrock Thrill 
5. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347 
6. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial
7. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse
8. Sorel (VRL-00884) - Kermarastas VH17-018-1219
9. Molly (VRL-14516) - Conqueror Z
10. Lissu T. (VRL-12701) - Meet me at the Morgue
11. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
12. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445
13. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie
14. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Ripper
15. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
16. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
17. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
18. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
19. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
20. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
21. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
22. Sorel (VRL-00884) - Huvin Laventeli VH17-018-1064
23. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214
24. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
25. Veera R. (VRL-10735) - Fareeda Trick
26. Veera R. (VRL-10735) - Cadillac Krypton
27. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784
28. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443
29. Sorel (VRL-00884) - Lumolintu VH17-018-1220
30. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915

2. 110cm

1. Sorel (VRL-00884) - Liljan Usvatar VH17-018-1170 
2. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071 
3. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816 
4. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214 
5. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915 
6. Veera R. (VRL-10735) - Samira SILV
7. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445
8. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443
9. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
10. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Ripper
11. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
12. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
13. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
14. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784
15. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
16. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie
17. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
18. Molly (VRL-14516) - Conqueror Z
19. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
20. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse
21. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
22. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
23. Veera R. (VRL-10735) - Graverobber Feig
24. Natalia PK (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447
25. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
26. Lissu T. (VRL-12701) - Meet me at the Morgue
27. Sorel (VRL-00884) - Huvin Tuonetar VH17-018-1062
28. Veera R. (VRL-10735) - Eclipse KV
29. Sorel (VRL-00884) - Huvin Savusumu VH17-018-1067
30. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial