ERJ 08.03.2018 (VIP 15.02.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Adina (PONI6350)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla ERJ 481-520 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm

1. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Ripper 
2. Veera R. (VRL-10735) - Fareeda Trick 
3. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445 
4. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie 
6. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
7. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
8. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
9. Veera R. (VRL-10735) - Cadillac Krypton
10. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial
11. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
12. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
13. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
14. Lissu T. (VRL-12701) - Meet me at the Morgue
15. Molly (VRL-14516) - Conqueror Z
16. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
17. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
18. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443
19. Veera R. (VRL-10735) - Shamrock Thrill
20. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse
21. Sorel (VRL-00884) - Huvin Laventeli VH17-018-1064
22. Sorel (VRL-00884) - Lumolintu VH17-018-1220
23. Natalia PK (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447
24. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784
25. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
26. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
27. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
28. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
29. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214
30. Sorel (VRL-00884) - Kermarastas VH17-018-1219

2. 110cm

1. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Ripper 
3. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi 
4. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573 
5. Molly (VRL-14516) - Conqueror Z 
6. Sorel (VRL-00884) - Huvin Tuonetar VH17-018-1062
7. Veera R. (VRL-10735) - Graverobber Feig
8. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
9. Sorel (VRL-00884) - Huvin Savusumu VH17-018-1067
10. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
11. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
12. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
13. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784
14. Natalia PK (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447
15. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
16. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie
17. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
18. Veera R. (VRL-10735) - Eclipse KV
19. Lissu T. (VRL-12701) - Meet me at the Morgue
20. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445
21. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443
22. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
23. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial
24. Veera R. (VRL-10735) - Samira SILV
25. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214
26. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
27. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
28. Sorel (VRL-00884) - Liljan Usvatar VH17-018-1170
29. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse
30. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816