ERJ 06.03.2018 (VIP 15.02.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Adina (PONI6350)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla ERJ 481-520 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm

1. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374 
2. Sorel (VRL-00884) - Huvin Laventeli VH17-018-1064 
3. Veera R. (VRL-10735) - Fareeda Trick 
4. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse 
5. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417 
6. Veera R. (VRL-10735) - Shamrock Thrill
7. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
8. Veera R. (VRL-10735) - Cadillac Krypton
9. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
10. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Ripper
11. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
12. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
13. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
14. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
15. Molly (VRL-14516) - Conqueror Z
16. Sorel (VRL-00884) - Kermarastas VH17-018-1219
17. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214
18. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
19. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial
20. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443
21. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445
22. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
23. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784
24. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
25. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
26. Sorel (VRL-00884) - Lumolintu VH17-018-1220
27. Lissu T. (VRL-12701) - Meet me at the Morgue
28. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie
29. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
30. Natalia PK (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447

2. 110cm

1. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie 
3. Natalia PK (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447 
4. Sorel (VRL-00884) - Liljan Usvatar VH17-018-1170 
5. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi 
6. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
7. Molly (VRL-14516) - Conqueror Z
8. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
9. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
10. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
11. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214
12. Veera R. (VRL-10735) - Samira SILV
13. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445
14. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
15. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
16. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial
17. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784
18. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
19. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
20. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
21. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
22. Lissu T. (VRL-12701) - Meet me at the Morgue
23. Veera R. (VRL-10735) - Graverobber Feig
24. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
25. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Ripper
26. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443
27. Sorel (VRL-00884) - Huvin Tuonetar VH17-018-1062
28. Sorel (VRL-00884) - Huvin Savusumu VH17-018-1067
29. Veera R. (VRL-10735) - Eclipse KV
30. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse