ERJ 03.03.2018 (VIP 15.02.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Adina (PONI6350)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla ERJ 481-520 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm

1. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374 
2. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816 
3. Veera R. (VRL-10735) - Shamrock Thrill 
4. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie 
6. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
7. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214
8. Sorel (VRL-00884) - Lumolintu VH17-018-1220
9. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445
10. Sorel (VRL-00884) - Kermarastas VH17-018-1219
11. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
12. Lissu T. (VRL-12701) - Meet me at the Morgue
13. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
14. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
15. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443
16. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
17. Natalia PK (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447
18. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Ripper
19. Veera R. (VRL-10735) - Fareeda Trick
20. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
21. Sorel (VRL-00884) - Huvin Laventeli VH17-018-1064
22. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
23. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
24. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784
25. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse
26. Veera R. (VRL-10735) - Cadillac Krypton
27. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
28. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial
29. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
30. Molly (VRL-14516) - Conqueror Z

2. 110cm

1. Veera R. (VRL-10735) - Graverobber Feig 
2. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816 
3. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi 
4. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303 
5. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821 
6. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445
7. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
8. Veera R. (VRL-10735) - Eclipse KV
9. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
10. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
11. Veera R. (VRL-10735) - Samira SILV
12. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie
13. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784
14. Molly (VRL-14516) - Conqueror Z
15. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
16. Natalia PK (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447
17. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial
18. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
19. Sorel (VRL-00884) - Huvin Tuonetar VH17-018-1062
20. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443
21. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214
22. Lissu T. (VRL-12701) - Meet me at the Morgue
23. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
24. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
25. Sorel (VRL-00884) - Huvin Savusumu VH17-018-1067
26. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse
27. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
28. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
29. Sorel (VRL-00884) - Liljan Usvatar VH17-018-1170
30. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Ripper