ERJ 09.03.2018 (VIP 15.02.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Routapirtin Tila (ROUT1969)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla ERJ 481-520 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm

1. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821 
2. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial 
3. Sorel (VRL-00884) - Kermarastas VH17-018-1219 
4. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
5. Lissu T. (VRL-12701) - Meet me at the Morgue 
6. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse
7. Veera R. (VRL-10735) - Cadillac Krypton
8. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
9. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
10. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
11. Natalia PK (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447
12. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
13. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
14. Sorel (VRL-00884) - Lumolintu VH17-018-1220
15. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
16. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
17. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214
18. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
19. Molly (VRL-14516) - Conqueror Z
20. Veera R. (VRL-10735) - Fareeda Trick
21. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Ripper
22. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784
23. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
24. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie
25. Sorel (VRL-00884) - Huvin Laventeli VH17-018-1064
26. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
27. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443
28. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445
29. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
30. Veera R. (VRL-10735) - Shamrock Thrill

2. 110cm

1. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial 
2. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417 
3. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445 
4. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071 
5. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera 
6. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
7. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Ripper
8. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
9. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
10. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
11. Sorel (VRL-00884) - Huvin Tuonetar VH17-018-1062
12. Natalia PK (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447
13. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
14. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
15. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784
16. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
17. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
18. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443
19. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
20. Lissu T. (VRL-12701) - Meet me at the Morgue
21. Sorel (VRL-00884) - Liljan Usvatar VH17-018-1170
22. Veera R. (VRL-10735) - Eclipse KV
23. Molly (VRL-14516) - Conqueror Z
24. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214
25. Veera R. (VRL-10735) - Samira SILV
26. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse
27. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
28. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie
29. Veera R. (VRL-10735) - Graverobber Feig
30. Sorel (VRL-00884) - Huvin Savusumu VH17-018-1067