ERJ 07.03.2018 (VIP 15.02.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Routapirtin Tila (ROUT1969)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla ERJ 481-520 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm

1. Sorel (VRL-00884) - Huvin Laventeli VH17-018-1064 
2. Molly (VRL-14516) - Conqueror Z 
3. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Meet me at the Morgue 
5. Sorel (VRL-00884) - Kermarastas VH17-018-1219 
6. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
7. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784
8. Veera R. (VRL-10735) - Fareeda Trick
9. Sorel (VRL-00884) - Lumolintu VH17-018-1220
10. Veera R. (VRL-10735) - Shamrock Thrill
11. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443
12. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
13. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie
14. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445
15. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
16. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial
17. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
18. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
19. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
20. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214
21. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
22. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
23. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
24. Natalia PK (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447
25. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
26. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
27. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
28. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse
29. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Ripper
30. Veera R. (VRL-10735) - Cadillac Krypton

2. 110cm

1. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915 
2. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie 
4. Sorel (VRL-00884) - Liljan Usvatar VH17-018-1170 
5. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374 
6. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784
7. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
8. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
9. Sorel (VRL-00884) - Huvin Tuonetar VH17-018-1062
10. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse
11. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
12. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
13. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214
14. Molly (VRL-14516) - Conqueror Z
15. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Ripper
16. Veera R. (VRL-10735) - Graverobber Feig
17. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
18. Sorel (VRL-00884) - Huvin Savusumu VH17-018-1067
19. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
20. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
21. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
22. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443
23. Veera R. (VRL-10735) - Eclipse KV
24. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445
25. Veera R. (VRL-10735) - Samira SILV
26. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
27. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
28. Lissu T. (VRL-12701) - Meet me at the Morgue
29. Natalia PK (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447
30. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303