ERJ 05.03.2018 (VIP 15.02.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Routapirtin Tila (ROUT1969)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla ERJ 481-520 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm

1. Lissu T. (VRL-12701) - Meet me at the Morgue 
2. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443 
3. Veera R. (VRL-10735) - Shamrock Thrill 
4. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi 
5. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347 
6. Natalia PK (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447
7. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
8. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse
9. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
10. Sorel (VRL-00884) - Kermarastas VH17-018-1219
11. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784
12. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial
13. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
14. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214
15. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
16. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Ripper
17. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
18. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
19. Veera R. (VRL-10735) - Fareeda Trick
20. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
21. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
22. Veera R. (VRL-10735) - Cadillac Krypton
23. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
24. Sorel (VRL-00884) - Lumolintu VH17-018-1220
25. Molly (VRL-14516) - Conqueror Z
26. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie
27. Sorel (VRL-00884) - Huvin Laventeli VH17-018-1064
28. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445
29. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
30. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko

2. 110cm

1. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214 
2. Natalia PK (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447 
3. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Ripper 
5. Sorel (VRL-00884) - Liljan Usvatar VH17-018-1170 
6. Veera R. (VRL-10735) - Samira SILV
7. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial
8. Veera R. (VRL-10735) - Graverobber Feig
9. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
10. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445
11. Sorel (VRL-00884) - Huvin Tuonetar VH17-018-1062
12. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
13. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
14. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
15. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
16. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443
17. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
18. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
19. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
20. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
21. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
22. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse
23. Sorel (VRL-00884) - Huvin Savusumu VH17-018-1067
24. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784
25. Lissu T. (VRL-12701) - Meet me at the Morgue
26. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie
27. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
28. Veera R. (VRL-10735) - Eclipse KV
29. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
30. Molly (VRL-14516) - Conqueror Z