ERJ 03.03.2018 (VIP 15.02.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Routapirtin Tila (ROUT1969)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla ERJ 481-520 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm

1. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816 
2. Veera R. (VRL-10735) - Cadillac Krypton 
3. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse 
4. Sorel (VRL-00884) - Huvin Laventeli VH17-018-1064 
5. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi 
6. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial
7. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
8. Veera R. (VRL-10735) - Shamrock Thrill
9. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
10. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
11. Veera R. (VRL-10735) - Fareeda Trick
12. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214
13. Lissu T. (VRL-12701) - Meet me at the Morgue
14. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
15. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
16. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
17. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
18. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie
19. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443
20. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784
21. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Ripper
22. Molly (VRL-14516) - Conqueror Z
23. Sorel (VRL-00884) - Kermarastas VH17-018-1219
24. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
25. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445
26. Natalia PK (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447
27. Sorel (VRL-00884) - Lumolintu VH17-018-1220
28. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
29. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
30. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821

2. 110cm

1. Molly (VRL-14516) - Conqueror Z 
2. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347 
3. Sorel (VRL-00884) - Liljan Usvatar VH17-018-1170 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Meet me at the Morgue 
5. Veera R. (VRL-10735) - Samira SILV 
6. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
7. Sorel (VRL-00884) - Huvin Savusumu VH17-018-1067
8. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
9. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
10. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
11. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
12. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
13. Natalia PK (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447
14. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
15. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Ripper
16. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445
17. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
18. Veera R. (VRL-10735) - Eclipse KV
19. Veera R. (VRL-10735) - Graverobber Feig
20. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214
21. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784
22. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
23. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
24. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie
25. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial
26. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse
27. Sorel (VRL-00884) - Huvin Tuonetar VH17-018-1062
28. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
29. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443
30. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303