ERJ 01.03.2018 (VIP 15.02.2018)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033)
Järjestyspaikka: Routapirtin Tila (ROUT1969)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, ratsastajalta 3 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Sähköpostiin otsikolla ERJ 481-520 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm

1. Sorel (VRL-00884) - Lumolintu VH17-018-1220 
2. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse 
3. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816 
4. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821 
5. Sorel (VRL-00884) - Kermarastas VH17-018-1219
6. Veera R. (VRL-10735) - Shamrock Thrill
7. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
8. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial
9. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
10. Natalia PK (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447
11. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie
12. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214
13. Lissu T. (VRL-12701) - Meet me at the Morgue
14. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
15. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
16. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
17. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
18. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443
19. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
20. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784
21. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
22. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445
23. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
24. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
25. Veera R. (VRL-10735) - Fareeda Trick
26. Molly (VRL-14516) - Conqueror Z
27. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Ripper
28. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
29. Veera R. (VRL-10735) - Cadillac Krypton
30. Sorel (VRL-00884) - Huvin Laventeli VH17-018-1064

2. 110cm

1. Natalia PK (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447 
2. Sorel (VRL-00884) - Huvin Tuonetar VH17-018-1062 
3. eepu (VRL-03745) - Linnaneitoperhonen VH16-018-2445 
4. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374 
5. eepu (VRL-03745) - Ruosteessako VH16-018-0784 
6. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
7. Molly (VRL-14516) - Conqueror Z
8. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
9. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
10. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Ripper
11. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
12. Sorel (VRL-00884) - Huvin Savusumu VH17-018-1067
13. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
14. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443
15. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
16. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214
17. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
18. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
19. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial
20. Veera R. (VRL-10735) - Eclipse KV
21. Veera R. (VRL-10735) - Graverobber Feig
22. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
23. Veera R. (VRL-10735) - Samira SILV
24. Lissu T. (VRL-12701) - Meet me at the Morgue
25. Molly (VRL-14516) - Barynia d'Antesse
26. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
27. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
28. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
29. Sorel (VRL-00884) - Liljan Usvatar VH17-018-1170
30. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie