ERJ 08.05.2017 (VIP 19.04.2017)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Old Lane (OLDL7334) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, ratsastajalta 4 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla ERJ 331-360 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm

1. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743 
2. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720 
3. Jere PK (VRL-14433) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Hui Hyydyke 
5. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744 
6. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747 
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076
8. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Uninuttu
9. matty (VRL-00816) - Asfalttiviidakkovekara VH17-018-0254
10. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
11. Mette (VRL-13589) - Rakkauslaulu
12. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus
13. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410
14. dookie (VRL-04373) - Hornanhopia VH17-018-0690
15. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marenki
16. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509
17. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi
18. Mette (VRL-13589) - Fuchsia Festival
19. Mette (VRL-13589) - Smile with Style
20. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetär VH16-018-1706
21. Natalia PK (VRL-05175) - Huvin Ilotulitus VH17-018-0751
22. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740
23. Jere PK (VRL-14433) - Haihattara VH16-018-2336
24. Lissu T. (VRL-12701) - Huvipuistohaaveri
25. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Herttakuningatar
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077
27. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni
28. Jere PK (VRL-14433) - Pirttihilla VH14-018-1298
29. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
31. Jere PK (VRL-14433) - Variini VH16-018-2349
32. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105
33. Lissu T. (VRL-12701) - Pimeän Loitsu
34. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
35. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Poniini
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Plentyn Bach VH14-026-0215
37. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666
38. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
39. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749
40. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748

2. 110cm

1. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina 
2. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marenki 
3. Natalia PK (VRL-05175) - Koistilan Latukka VH17-018-0497 
4. Cannabia PK (VRL-00033) - Kristalliprinsessa VH14-018-1306 
5. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666 
6. Cannabia PK (VRL-00033) - Hopean Välke VH16-018-1550 
7. Mette (VRL-13589) - Mustaherukka
8. Natalia PK (VRL-05175) - Kaunon Marinette VH17-018-0268
9. Cannabia PK (VRL-00033) - Huvitutin Erviina VH17-018-0308
10. Ireth (VRL-03777) - Kärmeniemen Unna VH17-018-0379
11. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
12. Jere PK (VRL-14433) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750
13. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus
14. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Leodegrance VH14-023-0149
16. Lissu T. (VRL-12701) - Huvipuistohaaveri
17. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi
18. Lissu T. (VRL-12701) - Pimeän Loitsu
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077
20. Jere PK (VRL-14433) - Variini VH16-018-2349
21. matty (VRL-00816) - Asfalttiviidakkovekara VH17-018-0254
22. Mette (VRL-13589) - Haamuprinsessa
23. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetär VH16-018-1706
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwrmgattock Heledd VH14-026-0126
25. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105
26. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kaukaa Viisas VH17-018-0580
27. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
28. Lissu T. (VRL-12701) - Hui Hyydyke
29. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410
30. Mette (VRL-13589) - Kissanminttu
31. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
32. Jere PK (VRL-14433) - Pirttihilla VH14-018-1298
33. dookie (VRL-04373) - Hornanhopia VH17-018-0690
34. Ireth (VRL-03777) - Farbranch Nessus VH17-069-0008
35. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jäähippu VH17-018-0581
36. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720
37. Jere PK (VRL-14433) - Haihattara VH16-018-2336
38. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076
39. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743
40. Cannabia PK (VRL-00033) - Sukkanauhakäärme VH14-018-1445