ERJ 10.05.2017 (VIP 19.04.2017)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Elfengård (ELFE7333) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, ratsastajalta 4 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla ERJ 331-360 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm

1. Mette (VRL-13589) - Smile with Style 
2. Mette (VRL-13589) - Fuchsia Festival 
3. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748 
4. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509 
5. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666 
6. Mette (VRL-13589) - Rakkauslaulu 
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Plentyn Bach VH14-026-0215
8. Jere PK (VRL-14433) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750
9. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Poniini
10. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744
11. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus
12. Jere PK (VRL-14433) - Variini VH16-018-2349
13. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetär VH16-018-1706
14. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
15. Lissu T. (VRL-12701) - Hui Hyydyke
16. matty (VRL-00816) - Asfalttiviidakkovekara VH17-018-0254
17. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410
18. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
19. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743
20. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Uninuttu
21. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105
22. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Herttakuningatar
23. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076
25. Lissu T. (VRL-12701) - Pimeän Loitsu
26. Natalia PK (VRL-05175) - Huvin Ilotulitus VH17-018-0751
27. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740
28. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077
30. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
31. dookie (VRL-04373) - Hornanhopia VH17-018-0690
32. Jere PK (VRL-14433) - Haihattara VH16-018-2336
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
34. Jere PK (VRL-14433) - Pirttihilla VH14-018-1298
35. Lissu T. (VRL-12701) - Huvipuistohaaveri
36. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720
37. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni
38. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747
39. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746
40. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marenki

2. 110cm

1. Cannabia PK (VRL-00033) - Sukkanauhakäärme VH14-018-1445 
2. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marenki 
3. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jäähippu VH17-018-0581 
4. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410 
5. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743 
6. matty (VRL-00816) - Asfalttiviidakkovekara VH17-018-0254 
7. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076
9. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
10. Jere PK (VRL-14433) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750
11. Ireth (VRL-03777) - Kärmeniemen Unna VH17-018-0379
12. Cannabia PK (VRL-00033) - Huvitutin Erviina VH17-018-0308
13. Jere PK (VRL-14433) - Pirttihilla VH14-018-1298
14. Jere PK (VRL-14433) - Haihattara VH16-018-2336
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwrmgattock Heledd VH14-026-0126
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Leodegrance VH14-023-0149
17. Cannabia PK (VRL-00033) - Kristalliprinsessa VH14-018-1306
18. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720
19. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kaukaa Viisas VH17-018-0580
20. Jere PK (VRL-14433) - Variini VH16-018-2349
21. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetär VH16-018-1706
22. Mette (VRL-13589) - Haamuprinsessa
23. Mette (VRL-13589) - Kissanminttu
24. Mette (VRL-13589) - Mustaherukka
25. Lissu T. (VRL-12701) - Hui Hyydyke
26. Lissu T. (VRL-12701) - Pimeän Loitsu
27. dookie (VRL-04373) - Hornanhopia VH17-018-0690
28. Natalia PK (VRL-05175) - Koistilan Latukka VH17-018-0497
29. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus
30. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666
31. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105
32. Cannabia PK (VRL-00033) - Hopean Välke VH16-018-1550
33. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
34. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
35. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509
36. Natalia PK (VRL-05175) - Kaunon Marinette VH17-018-0268
37. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi
38. Lissu T. (VRL-12701) - Huvipuistohaaveri
39. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077
40. Ireth (VRL-03777) - Farbranch Nessus VH17-069-0008