ERJ 05.05.2017 (VIP 19.04.2017)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Elfengård (ELFE7333) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, ratsastajalta 4 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla ERJ 331-360 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm

1. Mette (VRL-13589) - Fuchsia Festival 
2. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509 
3. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410 
4. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Uninuttu 
5. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746 
6. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus 
7. Natalia PK (VRL-05175) - Huvin Ilotulitus VH17-018-0751
8. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
9. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
10. Jere PK (VRL-14433) - Pirttihilla VH14-018-1298
11. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105
12. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi
13. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni
14. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetär VH16-018-1706
15. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Poniini
16. matty (VRL-00816) - Asfalttiviidakkovekara VH17-018-0254
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077
18. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740
19. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
21. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
22. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666
23. Jere PK (VRL-14433) - Variini VH16-018-2349
24. Jere PK (VRL-14433) - Haihattara VH16-018-2336
25. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744
26. Mette (VRL-13589) - Smile with Style
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Plentyn Bach VH14-026-0215
28. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076
30. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743
31. Mette (VRL-13589) - Rakkauslaulu
32. dookie (VRL-04373) - Hornanhopia VH17-018-0690
33. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749
34. Jere PK (VRL-14433) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750
35. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Herttakuningatar
36. Lissu T. (VRL-12701) - Huvipuistohaaveri
37. Lissu T. (VRL-12701) - Pimeän Loitsu
38. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747
39. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marenki
40. Lissu T. (VRL-12701) - Hui Hyydyke

2. 110cm

1. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105 
2. Mette (VRL-13589) - Mustaherukka 
3. Natalia PK (VRL-05175) - Kaunon Marinette VH17-018-0268 
4. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka 
5. Natalia PK (VRL-05175) - Koistilan Latukka VH17-018-0497 
6. Cannabia PK (VRL-00033) - Hopean Välke VH16-018-1550 
7. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076
9. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetär VH16-018-1706
10. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743
11. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus
12. Mette (VRL-13589) - Haamuprinsessa
13. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kaukaa Viisas VH17-018-0580
14. Lissu T. (VRL-12701) - Huvipuistohaaveri
15. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720
16. Jere PK (VRL-14433) - Pirttihilla VH14-018-1298
17. Jere PK (VRL-14433) - Haihattara VH16-018-2336
18. Cannabia PK (VRL-00033) - Huvitutin Erviina VH17-018-0308
19. Jere PK (VRL-14433) - Variini VH16-018-2349
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Leodegrance VH14-023-0149
21. dookie (VRL-04373) - Hornanhopia VH17-018-0690
22. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jäähippu VH17-018-0581
23. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410
24. Ireth (VRL-03777) - Farbranch Nessus VH17-069-0008
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwrmgattock Heledd VH14-026-0126
26. Cannabia PK (VRL-00033) - Sukkanauhakäärme VH14-018-1445
27. Ireth (VRL-03777) - Kärmeniemen Unna VH17-018-0379
28. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
29. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077
31. Lissu T. (VRL-12701) - Hui Hyydyke
32. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi
33. matty (VRL-00816) - Asfalttiviidakkovekara VH17-018-0254
34. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666
35. Cannabia PK (VRL-00033) - Kristalliprinsessa VH14-018-1306
36. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marenki
37. Lissu T. (VRL-12701) - Pimeän Loitsu
38. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509
39. Jere PK (VRL-14433) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750
40. Mette (VRL-13589) - Kissanminttu