ERJ 10.05.2017 (VIP 19.04.2017)

Vastuuhenkilö: Cannabia (VRL-00033) Järjestyspaikka: Vähäpelto (VHPE5669) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, ratsastajalta 4 ratsua/luokka
- Yksi ratsukko kahteen luokkaan, yhteen luokaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla ERJ 301-330 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm

1. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740 
2. Jere PK (VRL-14433) - Haihattara VH16-018-2336 
3. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Uninuttu 
4. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus 
5. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746 
6. Otterley (VRL-12757) - Vähäpellon Romanssi 
7. Lissu T. (VRL-12701) - Huvipuistohaaveri
8. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666
9. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Kotitonttu VH17-018-0741
10. dookie (VRL-04373) - Hornanhopia VH17-018-0690
11. matty (VRL-00816) - Asfalttiviidakkovekara VH17-018-0254
12. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105
13. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetär VH16-018-1706
14. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka
15. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni
16. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509
17. Otterley (VRL-12757) - Vähäpellon Lemmenlaulu
18. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720
19. Jere PK (VRL-14433) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750
20. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Kelmin Rebecca VH14-029-0317
22. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Pääkallokiitäjä VH17-018-0739
23. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747
24. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi
25. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Cabeirá QT VH05-015-5075
27. Lissu T. (VRL-12701) - Hui Hyydyke
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Unelias VH17-018-0411
29. Jere PK (VRL-14433) - Huvin Ilotulitus VH17-018-0751
30. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marenki
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Ffrind VH06-024-4727
32. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Poniini
33. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Pakkomielle VH17-018-0242
34. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410
35. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749
36. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
37. Lissu T. (VRL-12701) - Pimeän Loitsu
38. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743
39. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
40. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Herttakuningatar

2. 110cm

1. Lissu T. (VRL-12701) - Hui Hyydyke 
2. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Suvisuukko VH17-018-0734 
3. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka 
4. Otterley (VRL-12757) - Vähäpellon Lemmenlaulu 
5. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Kotitonttu VH17-018-0741 
6. Jere PK (VRL-14433) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746 
7. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Pääkallokiitäjä VH17-018-0739
8. Otterley (VRL-12757) - Vähäpellon Romanssi
9. Lissu T. (VRL-12701) - Huvipuistohaaveri
10. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taikaoppi
11. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marenki
12. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetär VH16-018-1706
13. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743
14. matty (VRL-00816) - Asfalttiviidakkovekara VH17-018-0254
15. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halina
16. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Wiineri VH16-018-2657
18. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740
19. Ireth (VRL-03777) - Farbranch Nessus VH17-069-0008
20. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Hopean Pikku-Misteli VH17-018-0328
22. Cannabia PK (VRL-00033) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744
23. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666
24. Ireth (VRL-03777) - Kärmeniemen Unna VH17-018-0379
25. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Pakkomielle VH17-018-0242
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Tuonetar VH17-018-0560
27. dookie (VRL-04373) - Hornanhopia VH17-018-0690
28. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410
29. Jere PK (VRL-14433) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750
30. Lissu T. (VRL-12701) - Pimeän Loitsu
31. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509
32. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kaukaa Viisas VH17-018-0580
33. Jere PK (VRL-14433) - Huvin Ilotulitus VH17-018-0751
34. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus
35. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Halipula VH17-018-0720
36. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748
37. Jere PK (VRL-14433) - Haihattara VH16-018-2336
38. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Sadonkorjuusirppi VH16-018-2549
39. Natalia PK (VRL-05175) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749
40. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jäähippu VH17-018-0581