Briarwood Stables

Siitostammat ryhmästä 4

Semistayerit

Rotu Nimi Isä Emä Taso
at Angelina BW Mikhail V Alyosha (Alyosha) G1 Briarwood
at Bialka ‘B Ekran BRA Biraz BRA (Baal-Hadad) G1 Branwen Farm
at Buranly ‘B Herring Jarryk Borisia BRA (Baal-Hadad) G2 Branwen Farm
at Cherul S Virul S Chernila S (Chernika) G2 Siorai Acres
at Felika PRG Kazimierz Fekla (Fekla) G2 Paragon Racing
at Ippolit Isidor Katerina (evm) G2 Stud Donner
at Kristina Kristoffer Katerina (evm) G2 Stud Donner
at Liliya Egor Azat (evm) G1 Qual Stud
at Lyudmila BW Karaman Liliya (Liliya) G1 Briarwood Stables
at Nina Ninja Yekaterina (evm) G2 Stud Lorelei
at Nina Nonna Mikhail Milan Natasya (evm) G2 Svetlana Grus
at Roksana V Kristoffer Roxette (evm) G2 Stud Pasha
at Serafima Tasha BW Akia BRA Saraja IY (Snezhana) G1 Briarwood
at Saraja IY Gabyk BRA Presta Saharnaja (Snezhana) G1 Il'ya Racehorses
at So Sohail Jevgenia D (evm) G1 Tatjana Stud
at Zusa S Zhuk Kuritsa (Kuritsa) G1 Siorai Acres
don Bellatrix Mohawk Saint Day (evm) G2 Gangster Acres
don Elyse Elegants Elinor (evm) G1 Siorai Acres
don Sasha Sanya Mikhael Sonya Sanya (evm) G2 Sanya Stud
don Standing Still How Much Saint Elise (evm) G2 Mohawk Acres
tersk Lyra Abraham Vera (evm) G1 Nikolai Stud
tersk Nadya Abram Nikolai (evm) G1 Soundcheck Acres
turk Adhara Alexandrov Alyel (evm) G1 Runner Stables
turk Oksana G Odd Olya (evm) G2 Donny Stud
turk Snezhana Miroslav Sofiya (Sofiya) G1 Briarwood
turk Sofiya Nikodim Pelagiya (evm) G2 Mileway Stud

Stayerit

Rotu Nimi Isä Emä Taso
at Alyosha Alexei Allochka (evm) G1 Anubis Stud
at Anna IY Gleb Antonina (Antonina) G2 Il'ya Racehorses
at Avdiev Parag Karim Avdotia (Avdotia) G1 Paragon Racing
at Botvina Parag Yefrem Bohdana (Bohdana) G1 Paragon Racing
at Didem IY Aleksandr Djeiran (Djeiran) G1 Il'ya Racehorses
at Galina Gavriila Grigori Grusha Inga (evm) G1 Donnie Grin
at Hajka Parag Tikhon Hziza (Hziza) G1 Paragon Racing
at Helenka Parag Renat Hziza (Hziza) UG Paragon Racing
at Karmili S Karhov S Kremali S (Krem) G2 Siorai Acres
at Larisa BW Nazariy Liliya (Liliya) G1 Briarwood
at Lene IY Mergen Leyli (Leyli) UG Il'ya Racehorses
at Ludmila Lilia BW Hedeon Ignati Lyubov (Lyubov) G1 Briarwood
at Lyubov Ivan Isay Ludmila (evm) G1 Field Acres
at Meleta ‘B Ekelmen Metedje (Metedje) G1 Branwen Farm
at Milena IY Bayram Milaina (Mihmanli) G1 Il'ya Racehorses
at Miriza ‘B Jaren 'B Mazayr BRA (Mimoza) UG Branwen Farm
at Rostika ‘B Malarmak Rosanka (Rosanka) G2 Branwen Farm
at Sofya Serafim Svetlana (evm) G2 Stud Dom
at Umut IY Abhigyan Ustinya (Ustinya) G1 Il'ya Racehorses
at Valentina Valentino Goo (evm) G2 Stud Dom
at Ymaraz Parag Ayaz Famaz AET Ylara AET (Gira) UG Paragon Racing
at Ynga Parag Golyat IY Ynlet AET (Ninlet) G1 Paragon Racing
don Anhelya Aiden Anya (evm) G2 Stud Donner
don Larisa Marfa Mafia Larisa (evm) G3 Moravsky Stud
don Ludmila Lodocus Adila (evm) G2 Igor Ivanov
don Svetlana Nikolai Liouba (evm) G1 Parallel Stables
don Thesan Rasib Theresa (evm) G1 Siorai Acres
don Ulyana Valentina Valentin Lyana (evm) G3 Moravsky Stud
don Yelizaveta Yzi Yekaterina (evm) G2 Maine Stud
tersk Laleyah Radar Laleyla (evm) G1 Silver Stud
tersk Rozaya Munchkin Rozaline (evm) G2 Stud Lorelei
tersk Sveta Sergei Svetlana (evm) G2 Stud Dom
tersk Tsetsiliya Toma Tomas Anna (evm) G2 Maine Stud
tersk Zhenya Zina Zlavan Tina (evm) G2 Showy Stud
tersk Zoyalina Zoy Dolina (evm) G3 Stud Dom
turk Crush Crushing Power Loving You (evm) G3 Stud Lorelei
turk Save Yourself Save Me Jumping Jacks (evm) G2 Stud Lorelei
turk Stanislava Stan Soleyla (evm) G2 Showy Stud
turk Violetta Vladislava Vladimir Violet (evm) G1 Donny Stud
turk Yevpraksiya R Martin Yevgenia (evm) G2 Maine Stud



Ulkoasu © M Layouts | Kuvat © Rian Saunders ja Bernard Blanc | Tekstit © Dimma
Huom! Briarwood on virtuaalitalli!