Briarwood Stables

Jalostusoriit ryhmästä 4

Semistayerit

Rotu Nimi Isä Emä Taso
at Ahiezer Parag Ahill (Ahill) Efimia G1 Paragon Racing
at Algon 'B Algoya (Algoya) Taya G2 Branwen Farm
at Anton Aristarkh Alexandr (evm) Antonya G2 Correct Stables
at Bazzhin Bachil (evm) Zenai G1
at Boleslav Boris (evm) Vera G2 Catnip Stable
at Dmitriy Eduard Dmitriy (evm) Elena G2 Correct Stables
at Eyjelik 'B Etyr 'B (Unique) Eltia ’B G2 Branwen Farm
at Georgiy D Skradin (evm) Georgina G2 Correct Stables
at Ilarion Parag Ignati (Ignati) Klara Nastia G1 Paragon Racing
at Ilia Parag Ignati (Ignati) Zhizel G2 Paragon Racing
at Karaman Ak-ey (evm) Maat G2 Qual Stud
at Kargaz 'B Karaal (Karaal) Rejeli G2 Branwen Farm
at Klemens IY Kiliment (Kiliment) Polina G1 Il'ya Racehorses
at Leonid Leoden (evm) Leylah G1 Indiana Polly
at Narwa S Nadee S (D'yavol) Charlina S G2 Siorai Acres
at Osip Ozzi (evm) Nadya R G1 Mihail D
at Pot Jamin Jayden (evm) Dotter G1 Stud Sasha
at Rodion Roland (evm) Nadeya G1 Mikhail Dimitri
at Varyar ‘B Gin Vjaz (Harasat) Razrez BRA G1 Mikhail Dimitri
don Jason Justin (evm) Arianna G2 Mihail Tarasov
don Nikon Night Out (evm) Christine G2 Donny Stables
turk Melor BW Mikha'el BW (Miroslav) Adhara G2 Briarwood Stables
turk Mikha'el BW Miroslav (Miroslav) Sofiya G1 Briarwood Stables
turk Miroslav Dazbog (evm) Mokosh G1 MT Racehorses
turk Rodion Rolan Roman (evm) Lovya G2 Donny Stud
turk Sevastyan Stan (evm) Selya G2 Woody Stud

Stayerit

Rotu Nimi Isä Emä Taso
at Avgust BW Averjan (Averjan) Lyubov UG Briarwood
at Bastien Parag Barbazz Aspen AET (Akhal Păpărăz) Ylara AET G1 Paragon Racing
at Bazyli Parag Barbazz Aspen AET (Akhal Păpărăz) Ynlet AET UG Paragon Racing
at Dagan IY Dost (Dost) Zinaida G1 Il'ya Racehorses
at Evren IY Evgeni (Evgeni) Nadezhda G1 Il'ya Racehorses
at Gaigyshan 'B Gurokhot (Gurokhot) Kirana G1 Branwen Farm
at Golyat IY Gedeon (Gedeon) Syjahat G1 Il'ya Racehorses
at Grisha BW Golyat IY (Gedeon) Liliya G1 Briarwood
at Lavrentiy BW Leonid (Leonid) Alyosha G1 Briarwood
at Leoden BW Leonid (Leonid) Liliya G2 Briarwood
at Luka IY Presta Leroy (Nester) Rayna BRA G1 Il'ya Racehorses
at Martin Mitya BW Moza S (Morkov) Lyudmila BW G1 Briarwood
at Mefodiy Milan Manifest (evm) Milena G2 Correct Stables
at Mikhail V Bogdan (evm) Nikita G1 Darker Valley
at Nazer IY Nazariy (Nazariy) Ceren G2 Il'ya Racehorses
at Rasmik S Rasna S (Rasputin) Keramik S G2 Siorai Acres
at Rudolf Rufus (evm) Jevgenia G2 Correct Stables
at Semyon II Sammy (evm) Myona G2 Tushka Stud
at Tukar 'B Tukatlyk (Tukatlyk) Diane Seraf G3 Branwen Farm
at Vadim Vladimir (evm) Daniia G2 Stanislav Stud
at Vaska Vladimir (evm) Doreen G2 Stanislav Stud
at Vas Parag Vitalik (Vitalik) Iskra G2 Paragon Racing
at Vasya Vitali (evm) Yelizaveta G1 Stud Sasha
at Venyamin Vikentiy Vigor (evm) Minya G2 Tushka Stud
at Vural IY Viljem (Viljem) Mihmanli G1 Il'ya Racehorses
at Yiğit IY Yavuz (Yavuz) Rada Nadezhda G1 Il'ya Racehorses
don Alex Alexander (evm) Alexandria II G2 Donny Stables
don Anton Napol (evm) Antonina G2 Yekaterina Stud
don Karp Manuel (evm) Karina G1 Mihail D
don Make It Make Me Shine (evm) Brightness G3 Donny Stables
don Tikhon BW Theo (Theo) Svetlana G1 Briarwood
don Jerald BW Jason (Jason) Elyse G1 Briarwood
don Theo Thibaud (evm) Narma G1 Siorai Acres
tersk Arseniy B Artym (evm) Misha G2 Slava Stud
tersk Pavel Pasha (evm) Showbiz G2 Yekaterina Stud
tersk Radomir Rabbam (evm) Milena G1 Monument Valley
tersk Radyamir BW Radomir (Radomir) Nadya G1 Briarwood
tersk Rostislav BW Radomir (Radomir) Nadya G2 Briarwood
tersk Ruslan Rushon (evm) Minya G2 Yekaterina Stud
tersk Spartak Spar (evm) Tatyana G2 Slava Stud
turk I'm Not Here Not Yours (evm) Here With You G2 Easy Stables
turk Stan Stanislav (evm) Powerhouse G2 Stanislav Stud
turk Viktor Vitali Viktor (evm) Vilya G2 Woody Stud
turk Yura Zinoviy Yuri (evm) Zaleya G2 Woody Stud



Ulkoasu © M Layouts | Kuvat © Rian Saunders ja Bernard Blanc | Tekstit © Dimma
Huom! Briarwood on virtuaalitalli!